Polityka
#1
Hej, mam do Was pytanie.
Na jaką partię głosowaliście w ostatnich wyborach, na kogo zagłosujecie i czy macie swoje zdanie na temat największych partii politycznych?
Zacznę od siebie Uśmiech

Głosowałem na: PiS (Prawo i Sprawiedliwość)
Zagłosuję na: KNP (Kongres Nowej Prawicy)

PiS - partia która uważa się za prawicową, jednak większość jej postulatów pasuje do lewicy. Nie pasuje mi niechęć Kaczyńskiego do Rosji. To jest polityk i ma układać się z każdym najgorszym gnojem, jeżeli to tylko pomoże Polsce.
PO - Tusk jest wspaniałym mówcą. Mógłbym słuchać jego expose, mimo, że nie ma najmniejszego sensu. Bredzisław Komoruski - człowiek-wazon. Mówią jedno, robią drugie. Byłem w ich młodzieżówce, starałem się przekonać do ich partii - efekt całkowicie odwrotny.
Palikoty - durnota totalna. Jeżeli tak ma wyglądać postęp, to ja chcę do średniowiecza.
SLD - stare komuchy, złodzieje. Wszystko na lewo.
KNP - Korwin-Mikke w przeciwieństwie do Tuska ma słaby PR, wypowiada się jak najbardziej z sensem, ale stosując takie metafory, których ludzie nie trawią. Podobają mi się jednak ich idee, moglibyśmy w końcu w Polsce wprowadzić kapitalizm.
Odpowiedz
#2
Głosowałam na PiS.
PO od początku mi się nie podobał, a teraz nie podoba jeszcze bardziej. Zdaję sobie sprawę, że partie są po to, by zdobywać i utrzymywać władzę, jednak sposób, w jaki robi to PO, odrzuca mnie.

Polityką mało się interesuję. Z reguły. Od reguły bywają wyjątki Oczko

Palikot - robi sobie zamieszanie. Dobre to jest, jeśli patrzeć ogólnie, natomiast nigdy nie powinny być jego propozycje "reform" rozpatrywane na poważnie.
Odpowiedz
#3
A ja szczerze nie pamiętam Smutny
Odpowiedz
#4
Głosowałem na: Konfederacje
Zagłosuję na: Krzysztofa Bosaka (Konfederacja)

PiS - Partia która małą część swoich planów zrealizowała ale przeważnie to były programy socjalne których byłem przeciwnikiem. Trzymają sztamę z kościołem, który według mnie powinien być rozdzielony od państwa.
Lewica - Totalnie niepotrzebni w sejmie, część ich gospodarczych idei przejął PiS a część obyczajową PO-KO. Siedzą w sejmie i licytują się kto jest bardziej pro LGBT w Sejmie. Obok PO-KO najwięksi krzykacze.
PO-KO - Skompromitowana partia ze zwykłymi karierowiczami i aferzystami na pokładzie. Ich program to AntyPiS i niezrealizowane obietnice (kiełbaski wyborcze)
PSL - Niby teraz mają więcej wolności gospodarczej w pomysłach niż dwie największe partię w Polsce ale kojarzą mi się z kolesiostwem i lizaniem innych partii u władzy. najwięksi krzykacze.
Konfederacja - Jedyna merytoryczna partia, która nie wchodzi w żadne wojny peowsko-pisowskie. Jest za zmniejszeniem podatków, biurokracji i wolnością gospodarczą.
Odpowiedz
#5
(25-06-2020, 20:12 PM)Wolfgang napisał(a): Konfederacja - Jedyna merytoryczna partia, która nie wchodzi w żadne wojny peowsko-pisowskie. Jest za zmniejszeniem podatków, biurokracji i wolnością gospodarczą.

No faktycznie nie wchodzi bo ma własne Duży uśmiech

Żeby nie było, nie jestem przeciwko nim, nawet miałem epizod głosowania gdzie oddałem swój głos na Bosaka właśnie Duży uśmiech Nie powiem w jakich wyborach bo sam już nawet nie pamiętam... Czy teraz na niego zagłosuję? Nie wiem xD Tak naprawdę co do Krzysztofa Bosaka mam mieszane myśli, a inni kandydaci no cóż... Jedni mnie wkurzają a inni bawią. Jeden z nich walił takimi bzdurami na pierwszej debacie, że mam wrażenie, że Marcin Wójcik z Ani mru mru byłby bardziej wiarygodny robiąc skecz dotyczący wyborów. To oczywiście jeden z tzw. niszowych kandydatów a co do tych widniejących wyżej w sondażach to w ogóle szkoda gadać... I to jest nasza demokracja współczesna, 2 dni do wyborów a ja totalnie nie wiem gdzie ten krzyżyk postawić, wiem tylko gdzie aby na pewno tego nie robić Szczerbol

W tych wyborach to widziałbym tylko jedynego słusznego kandydata Szczerbol

Odpowiedz
#6
Wierzę w młodych ludzi nie przesiąkniętych komunistycznym syfem, ale dalej czuje że wybieramy mniejsze zło. Po kampanii już pomału tracę nadzieję że cokolwiek się zmieni. Stawiam na Bosaka, bo jedyny wiarygodny człowiek, ale boje się że braknie mu doświadczenia, boję się że trochę za bardzo wywija szabelką, ale oddam głos na niego bo wierzę w niego i ludzi którzy nie poddadzą się korupcji. Wierzyłem kiedyś w pis, ale im większa wiara, chyba potem większe rozczarowanie. Nic się nie zmienia, ile da się wyciągnąć z tego chaosu, tyle każdy bierze, bez względu na to jak duże zgliszcza po sobie zostawi.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#7
Zagłosuję na Stanisława Żółtka. Mam raczej wolnościowe poglądy i po wysłuchaniu kilku jego wypowiedzi taki mój wybór. Dawno nie głosowałem ale jak przysługuje mi jeden głos to go wykorzystam jak mi się podoba Oczko
Odpowiedz
#8
Mój udział w tegorocznych wyborach prezydenckich dobiegł końca. W drugiej turze nie oddam głosu, obaj kandydaci są dla mnie nie wiarygodni. Kandydatura PAD przyczyni się do dalszej propagandy za nasze pieniądze w partyjnej pisowskiej telewizji, kolejnemu przekupstwu głosów typu program długopis+. Trzaskowski za to będzie gościł u nas homoterrorystów, likwidował wszystko co polskie dla jego przyjaciół zza Odry.
Odpowiedz
#9
I pewnie dalej będzie wyrzucał ludzi z domów, kontynuując poczynania swojej poprzedniczki. Komentatorzy twierdzą i ja też, że Bosak i tak zyskał duże poparcie, że mimo wszystko dobrze to świadczy o świadomości społeczeństwa, że wynik Kosiniaka-Kamysza to potwierdził, że miał bardzo słaby program. Natomiast obecny stan rzeczy świadczy tylko o tym, że połowa pójdzie wybrać bo jest ujowo ale stabilnie, a druga połowa pójdzie wybrać przeciw a nie za. No i wynik Hołowni, tu już jest klęska, bo ten wynik świadczy chyba tylko o strachu przed najgorszym, że lepiej wybrać cokolwiek oprócz tego co jest teraz. Ja też mam rozterke moralną czy w ogóle oddać głos, bo i w jednym i drugim przypadku wybrałbym mniejsze zło, tylko teraz nie wiem które zło jest większe. Bo jest ujowo, a będzie jeszcze gorzej kiedy wygra Duda, a z Trzaskowskim może zrobić się jeszcze większy syf.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#10
Ja nie będę głosował w 2. turze, mam podobne zdanie do vlada i Wolfganga.
Uważam, że ta formuła popisu musi się jakoś sama wyczerpać. Może zdarzy się coś, w tych nieprzewidywalnych czasach, co sprawi że te miliony ludzi trochę się ogarnie ze swoimi wyborami.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Polityka Trumpa .m 6 2,001 13-02-2017, 12:38 PM
Ostatni post: Scrooge
  Polityka/Wybory 30 XI 14 MARIO12 1 1,528 27-11-2014, 17:41 PM
Ostatni post: invisible_ink

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości