Pomóżmy Kajtkowi
#1
W jaki sposób i kim jest Kajtek oraz co mu się dzieje dowiecie się najlepiej prosto ze strony fundacji "Siępomaga" z artykułu mu poświęconego:

http://www.siepomaga.pl/kajtek

Powiecie pewnie, że jest wiele takich dzieciątek będących pod opieką fundacji ale losy Kajtka są na prawdę wzruszające. Jego życie od narodzin to jeden wielki ból. Jest to uczucie, które ten mały człowiek zna najlepiej. Aby go ratować potrzeba min. 6 mln zł na wyjazd do USA i zabiegi jakich nie można zrobić w Polsce. Tak więc nakłaniam do poświęcenia tych 3 zł na sms o treści: SIEPOMAGA pod numer 72365 i przekazania sprawę także swym znajomym. Im szybciej pieniążki trafią na konto fundacji tym szybciej Kajtek doczeka się pomocy i tym więcej bólu mu zaoszczędzimy. Zachęcam do włączenia się w to.
Odpowiedz
#2
Dzisiaj był o nim reportaż na TVN-ie w Faktach. Na szczęście już Kajtek może mieć wykonaną operację Ninja Można tylko pogratulować
Odpowiedz
#3
O tak. Wielkie honory każdemu kto pomógł. Oby Kajtek jak najszybciej trafił do Stanów i by jego ból jak najszybciej się skończył. Swoją drogą twardziel z niego Oczko
Odpowiedz
#4
Większy niż niejeden paker xD
Odpowiedz
#5
Przed chwilą na tvp o nim było, i ponoć już się szykują powoli na wyjazd, nic nie mówili o wsparciu finansowym, z reportażu można było wywnioskować, że zebrali już wystarczającą kwotę. A w praktyce jak jest?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości