Poradzić sobie z nieśmiałością
#1
Dzisiaj wpadłam na pewien ciekawy pomysł. Wiele się mówi o tym, że z nieśmiałością walczy się metodą "małych kroczków". Ja już kilka razy wmawiałam sobie, że od jutra zaczynam nowe życie. I na tym się kończyło. Do dziś niektóre sytuacje mnie przytłaczają, chociaż gdybym się przyłożyła byłoby zupełnie inaczej. Ale przejdę do rzeczy. Wymyśliłam dla siebie idealny system działania. Spisałabym sobie jedno wyzwanie na jeden dzień (np. Zapytaj 5 napotkanych osób o godzinę). W tym problem, że mogą mi się skończyć pomysły. Dlatego chcę prosić was o pomoc. Napiszcie pod tym wpisem co o tym sądzicie i po jednym wyzwaniu dla mnie. Będę mega wdzięczna! 

PS. Jeśli komuś spodobał się pomysł to niech śmiało bierze przykład ze mnie, jeśli już zbiorę to wszystko do kupy piszcie to podeślę cała listę wyzwań na każdy dzień Uśmiech
Odpowiedz
#2
Zakręć się w markecie w działach takich bardziej intymnych dla facetów typu bielizna albo jakieś kosmetyki albo pokręć się po takich bardziej dziecięcych działach i kup np. kredki Duży uśmiech Wrażenia murowane xD
Odpowiedz
#3
,,,,,,,,,,,,,
Odpowiedz
#4
Poszukaj sobie w google "Demoniczna pewność siebie" tam będziesz miała rozpisane zadania na 21 dni. Niby to jest preferowane dla mężczyzn, ale można to przerobić dla kobiety.
Odpowiedz
#5
Moim zdaniem jednak nie do końca, bo styl prowadzenia relacji kobiet i mężczyzn mimo wszystko różni się choćby z tak banalnego powodu jak względy bezpieczeństwa, z tego względu daemonic confidence - owszem, ale po solidnej obróbce "pod kobietę" niektórych zadań... ale to za długi temat.
Odpowiedz
#6
Przede wszystkim trzeba zadbać o swoją pewność siebie. Zauważyłem, że gdy nie odkładam swoich celów na później znacznie poprawia mi się samopoczucie i wzrasta pewność siebie.
Odpowiedz
#7
(01-07-2017, 21:45 PM)Karoll napisał(a): Zabaw sie w aktorkę ,,, ja tak robie jako aktor hehe. Wyobraź sobie jakąś bardzo śmiałą i przebojową osobę, określ, jakimi cechami powinna się charakteryzować a potem po prostu ją zagraj tak jakbyś była urodzoną aktorką. Ważne jest żebyś ćwiczyła jak najwięcej i postarała się nie wychodzić z roli nawet, gdy zejdziesz już ze sceny Pamiętaj że im dłużej będziesz udawać kogoś kim chciałabyś być tym szybciej staniesz się taką osobą. Zmiana sposobu zachowania wpływa na zmianę sposobu myślenia. Także na własny temat.

Tylko nie tracąc przy tym zdrowego rozsądku, wartości i zasad.
Odpowiedz
#8
Magnolia, praworządna Strażniczka Prawości xD
Odpowiedz
#9
(03-07-2017, 00:03 AM)Lara Croft napisał(a): Magnolia, praworządna Strażniczka Prawości xD

Haha!! Duży uśmiech Tak mi się ten tytuł spodobał, że zamieściłam go pod moim awatarem Duży uśmiech
Odpowiedz
#10
Haha, ja nadałem Adinowi, Lara Magnolii xD
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości