Pożegnanie
#1
Hej :-)

To już mój ostatni post. chcę Wam wszystkim bardzo podziękować za cenne rady i opinie. Opuszczam portal, bo muszę zacząć żyć na prawdę, nie tylko online ;-)
Co do moich planów i postanowien nic z tego nie wyszło...

Chce Was ostrzec. Nie ufajcie zbytnio ludziom poznanym przez Internet.. ja szukałam rozwiązania problemu (forum katolickie) i wiecie co administrator strony zamiast mi pomóc, wypytywal o moje życie intymne i nie w celu pomocy... Niebezpieczenstwo czai się na każdym kroku.

Jeśli ktoś wie jak usunąć konto, to bardzo proszę o wskazówki.

Żegnajcie :-*
#2
Żegnaj Uśmiech. Przynajmniej dobrze robisz, bo nie zostawisz po sobie konta-widmo.
#3
Nie wiele napisałaś ale myślę, że i tak będzie Cię nam brakować... Szkoda, że trafiłaś na taką szuję. Powodzenia Melodyjko Uśmiech
#4
Zastanów się może jeszcze. Tak to czasami bywa, pod wpływem impulsu chcemy coś zrobić, a potem tego żałujemy.
#5
Trebron dobrze gada Uśmiech
#6
Żegnaj... Przemyślałaś to dobrze? Cieszę się, że chcesz zacząć życie tak naprawdę. Mam nadzieję, że Ci się uda i że nie polegniesz w tej kwestii jak ja. Trzymaj się.
#7
Uważam, że robisz błąd odchodząc z forum, wiadome jest że nie można non stop przesiadywać w świecie wirtualnym, ale też nie da się przekreślić całkowicie internet i życie w internecie, ponieważ technologie tak posuwają się do przodu, że za parę lat internet będzie ludziom rzeczą codzienną, w sumie to już jest. Jedynie co człowiek może zrobić, to ograniczyć przesiadywanie w internecie i więcej czasu poświęcić swoim pasjom jak i swoim przyjaciołom itp... Dlatego odejście z forum, na początku będzie dla Ciebie wiadomo jakimś początkiem w pokonywaniu danego celu, ale na dłuższą metę będzie Ci brakować, rozmów tutaj jakie były i prawdopodobne jest, że możesz popaść w jeszcze większą frustrację...


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nadszedł czas na pożegnanie sebaxmen 4 1,456 06-12-2018, 01:08 AM
Ostatni post: anja

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości