Pracuj.pl efekty?
#1
Korzystacie z tego portalu gdy szukacie pracy? Warto z niego korzystać? Pracodawcy są konkretni? Czy firmy "krzak"?
Odpowiedz
#2
Ja ustawiłem sobie newsteller ale chyba coś nie działa od jakiegoś czasu bo ofert nie dostaję tylko jakieś reklamy co najwyżej od wielkiego dzwonu by zajrzeć na ich stronę. Polecam konkurencyjny portal infopraca.pl (jeśli nazwę przekręciłem to później edytuję). Mają nie tylko newsteller ale i cv można wysyłać, rozbudowywać profil itp. Za ich pośrednictwem można też wysyłać listy motywacyjne i inne takie. Nie znalazłem dzięki nim pracy ale kilka razy zdarzyło się, że firmy odpowiadali na moje aplikacje. Dalej bywało różnie Duży uśmiech Ostatnia wysłała mi jakieś zapytanie, którego już nie pamiętam po czym jak odesłałem odpowiedź to się więcej nie odezwali Duży uśmiech Może dlatego, że miałem na portalu przestarzałe cv i prosili o aktualizację w odpowiedzi co z resztą zrobiłem jednak więcej się nie odezwali Oczko Chamskie troszkę bo od poważnej firmy powinno się też poważnego traktowania oczekiwać i chociaż tego by napisali, krótko "Dziękujemy za zgłoszenie ale nie jesteśmy zainteresowani." a tu taki brak odpowiedzi i myśl sobie co chcesz...
Odpowiedz
#3
No wysłałem kilka CV ale wiadomość od pracuj.pl z analizą kandydatów mnie nie przekonuje bo pracodawca z miejsca odrzuca jakąś kategorie ludzi...np. ze względu na wysokość wynagrodzenia czy wykształcenia.
Odpowiedz
#4
(29-02-2016, 11:41 AM)Mansur napisał(a): No wysłałem kilka CV ale wiadomość od pracuj.pl z analizą kandydatów mnie nie przekonuje bo pracodawca z miejsca odrzuca jakąś kategorie ludzi...np. ze względu na wysokość wynagrodzenia czy wykształcenia.

Bo oni szukają z wyższym, 10 lat doświadczenia zaraz po studiach oraz by pracował za ochłap 800 zł na rękę. Ja tam nie znalazłem ani jednej oferty w moich zawodach a mam prawie 3. Jeszcze biotechnologię ukończyć. Zazwyczaj szukają korporacje na stanowiska korpośmiecia do pracy bez perspektyw i przyszłości.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości