[Problem] Nieśmiałość a organizacja imprezy.
#1
Witam, za kilka dni obchodzę swoje osiemnaste urodziny. Z racji tego, że jestem cholernie nieśmiała nie mam zbyt wielu znajomych, żeby nie powiedzieć, wcale ich nie mam. W szkole ewentualnie, czasem uda mi się zagadać do kilku osób, na przykład do koleżanki z ławki. Tak poza tym, to zero znajomości, czy jakiś wyjść po szkole z innymi. Jednak pomyślałam, czy właśnie zorganizowanie osiemnastki nie będzie czymś, co trochę pomoże mi nawiązać z nimi bliższe relacje. Jednak mam kilka obaw dotyczących tych urodzin:
1) Zamierzam napisać na naszej grupie klasowej, że organizuję imprezę-osiemnastkę i żeby osoby chętne potwierdziły mi w wiadomości prywatnej, kto przyjdzie. Jednak bardzo się boję, że po prostu nikt nie przyjdzie, albo przyjdzie tylko kilka dziewczyn i będzie sztywno, krępująco i wgl do kitu że tak powiem.
2) Zakładając, że już ktoś przyjdzie, jakieś większe grono, nie mam pojęcia o organizowaniu imprez. Nie wiem jak mam się zachowywać przynajmniej na początku imprezy. Przyjdą, powiem im cześć, podziękuję za życzenia i.... Jak mam zacząć rozmowę, co mam zrobić, żeby ta impreza wyglądała jak impreza-osiemnastka, a nie jak spotkanie seniorów. 

Ogólnie rzecz biorąc, boję się zostać ''gospodarzem'' imprezy. Nigdy na żadnej nie byłam, a tym bardziej żadnej nie robiłam. Obawiam się też trochę, że po wakacjach przyjdę do szkoły i znowu będzie tak jak wcześniej, czyli będę gdzieś tam stała w kącie i z nikim nie rozmawiała. A jednak, skoro już zorganizowałam imprezę, to głupio by było, gdybym nawet nie potrafiła z tymi ludźmi znowu rozmawiać.

Poproszę o rady nt organizacji takich urodzin.
Dopiszę tylko, że gdybym już miała zrobić takie urodziny, to odbędą się one na ogródku działkowym.
Odpowiedz
#2
Że za moich czasów takich Perełek nie było Wywracanie oczami
Odpowiedz
#3
(08-08-2019, 21:06 PM)Silent napisał(a): Że za moich czasów takich Perełek nie było Wywracanie oczami

Były. Tylko pewnie Ty nie pamiętasz  ;-) Pochwal się jak wyszło z imprezą. Czy udało się ją zorganizować i jak na niej było  ;-)
Odpowiedz
#4
Ale jaką imprezę? heh

PS. Nie było xD
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości