[Problem] Problem z dźwiękiem w laptopie
#1
Wiem ,wiem.. nijak ma się do nieśmiałości. 

W każdym razie.. Mam coś nie tak z dźwiękami w laptopie. Filmy ,piosenki na YT odtwarzają się bardzo cicho. Mam wszystko na max. , to nie wina słuchawek, Realek Audio sprawdzałam, ciasteczka usunęłam.
I.. nic. 

Wiecie czym to może być spowodowane? Smutny
Odpowiedz
#2
Sprawdź mikser dźwięków (pewnie sprawdziłaś boś obrotna, ale tak sobie strzelam, czasem największemu obrotniakowi coś umknie Oczko później okazuje się, że przyczyną wszystkiego była jakaś pierdoła, którą dziecko z podstawówki by ogarnęło ^^ ja tak mam nie raz Duży uśmiech), sprawdź wszelkie możliwe konfiguracje karty dźwiękowej. Troszkę w sumie mało info dałaś, ale jeżeli inne dźwięki chodzą poprawnie to spróbuj połączyć się z youtube przez inną przeglądarkę. Sprawdź również status wtyczki flash player. Czy była ona aktualizowana oraz czy nie masz wyciszonego odtwarzacza. Zaglądnij również do sterowników karty, ale jeśli ten błąd masz na yt wyłącznie to znaczy, że karta dźwiękowa działa jak należy a wina jest w systemie. Na razie tyle moich złotych pomysłów ^^
Odpowiedz
#3
Najczęstszym powodem są zazwyczaj sterowniki sprawdź czy są aktualne , jeśli zainstalowanie nowych nie pomoże napisz jaka marka laptopa jaki system operacyjny.

Możliwe że coś wykombinujemy, ale najpierw tak jak mówię update sterownikówOczko
Odpowiedz
#4
wylacz i wlacz komputer Oczko
Odpowiedz
#5
Najłatwiej zlokalizować źródło problemu, jeżeli pamiętamy co było ostatnią czynnością którą robiliśmy zanim wystąpił błąd. Miałem raz taką sytuację, że po przeskanowaniu antywirem i usunięciu wadliwych plików straciłem dźwięk. Okazało się, że program wykrył wirusa w sterowniku od karty dźwiękowej i po prostu je usunął. Warto sprawdzić co ostatnio instalowaliśmy/usuwaliśmy. Być może coś zainstalowało się po wejściu na jakąś stronę i wpływa na działanie laptopa.
Odpowiedz
#6
Hmm. hm... Tak, to o czym piszesz Fearless , kiedyś miałam podobnie, ale tym razem wszelkimi możliwymi programami skanowałam i nic.
Po południu zobaczę,bo teraz to prędzej dobiję tego lapka niż go naprawię ;-;
Nestor.. coś w stylu ''zmień styl''~Mansur. Uhm.
Odpowiedz
#7
Wyszło oglądanie porno po cichaczu Duży uśmiech
Odpowiedz
#8
Oj Mansur.. Nie mierz mnie swoją miarą. Język


Już wiem, że problemem była przeglądarka, Chrome. Zapomniałam sprawdzić na innej. ;-;
Odpowiedz
#9
Coś tam słyszałem, że Pepper Flash Player czasem jest problematyczny i jego wyłączenie pomaga.

Edit: Ewentualnie możesz jeszcze sprawdzić czy w trybie incognito dźwięk odtwarza się prawidłowo, jeśli tak to wina może być w pamięci podręcznej przeglądarki.
Odpowiedz
#10
Nawet byłem blisko Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości