[Problem] Rozmowy telefoniczne z obcymi ludźmi
#1
Do niedawna na to cierpiałem, ale jakoś "wyleczyłem się".

Ostatnio dużo sprzedaję rzeczy, co chwilę jeżdżę z samochodem po mechanikach i szukam konkretnej pracy, więc z 2-3 razy dziennie dostaję telefony. 

Nie jest źle. Bardzo fajne uczucie, jak się nawet samemu chce gadać. xD
Odpowiedz
#2
Ojeju, zawsze miałem z tym problem Duży uśmiech Nawet teraz jak czasem zadzwoni do mnie jakiś nieznany numer, to boję się odebrać Duży uśmiech Kiedyś w ogóle nie lubiłem rozmawiać przez telefon, ale teraz nie lubię tylko rozmawiać z obcymi, albo z osobami, które słabo znam np jakiś czas temu kilka razy zdarzyło się, że dzwoniły do mnie osoby z pracy. Albo nie odbierałem, albo rozmawiałem z nimi, ale bardzo się stresowałem, miałem pustkę w głowie i się zacinałem.
Odpowiedz
#3
Ja do dzisiaj mam tak że jak nie wiem kto dzwoni lub nie spodziewam sie telefonu to nie odbiore.
Odpowiedz
#4
Nie lubię rozmawiać przez telefon, ani z obcymi ani ze znajomymi. Strasznie się stresuję i nie wiem co mówić. Często nie odbieram, szczególnie jak obok mnie są ludzie. Duży uśmiech  No a jak już muszę, to staram się szybko zakończyć rozmowę. 

Ostatnio musiałam zadzwonić w sprawie pracy do pewnej Pani, wybrałam numer i przez pół godziny patrzyłam na telefon próbując przekonać samą siebie, że to nic takiego. O matko  Brr.  
Jednak nie bolało. Duży uśmiech
Odpowiedz
#5
Hahahahahaha... Też często "modlę" się do telefonu nim wcisnę słuchawkę xD
Odpowiedz
#6
(19-06-2017, 13:10 PM)Silent napisał(a): Hahahahahaha... Też często "modlę" się do telefonu nim wcisnę słuchawkę xD

miałem tak osttanio, wieczorem przygotowałem sobie karteczke z numerem, następnego dnia po zajeciach poszedłem do parku, wklepałem numer i... nic...przez ileś tam minut xD
Odpowiedz
#7
...
Odpowiedz
#8
Dzisiaj cud, dwa obce telefony i dwa odebrane xD
Odpowiedz
#9
Bardzo nie lubię rozmawiać prze telefon. Nawet rozmowa ze znajomymi sprawi mi problem, a co tutaj mówić o rozmawianiu całkiem z obcą osobą Duży uśmiech
Odpowiedz
#10
Xyz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości