[Problem] Zmiana Szkoły
#1
Hej Wam! Uśmiech
Zamierzam zmienić szkołę (liceum) i jutro jadę zanieść podanie. Wydaje mi się, że mnie przyjmą, ale boję się tego, że stanie się tak jak w tej mojej obecnej szkole, czyli będę sam.
Problem polega na tym, że nie wstydzę się do kogoś podejść lecz to, że jestem sztywny i zbyt ułożony i przez to rozmowy są suche i nudne, zwłaszcza jeśli znam sie już z kim jakiś czas. No własnie, u mnie to działa na odwrót. Im dłużej kogoś znam, tym rozmowy są nudniejsze. Nwm jak to się dzieje.
Pomoże ktoś? Doradzi? Uśmiech
Odpowiedz
#2
Rozmowy są suche bo nie macie czym za bardzo się podzielić, żadnych wrażeń gdzie są emocje i śmiech Uśmiech Rozmowa nawiąże się nawet z głupiego zdarzenia które Ci się przytrafiło. Ważne aby mieć dystans do siebie i potrafić się i z siebie czasem zaśmiać Uśmiech
Odpowiedz
#3
Zobacz, co napisałeś. Że rozmowy sa nudne. To Twoja opinia. Ty się nudzisz. zatem - Ty możesz spróbowac przestać się nudzić.
Odpowiedz
#4
Tak, jak poprzenicy - spróbuj zauważać, jakieś rzeczy śmieszne, to, co cie śmieszy. Tylko nie nakładaj na siebie zbyt dużo presji, że musisz się innym spodobać. Możesz zacząć od szukania śmiesznych rzeczy samemu, jeśli takich nie zauważasz. Wtedy będzie łatwiej przy rozmowie z kimś. Oczko Powodzenia życzę. Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Boję się chodzić do szkoły HerculPoirot1935 6 1,115 24-10-2017, 23:14 PM
Ostatni post: HerculPoirot1935

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości