Przez nieśmiałość tylko przyjaźń
#1
Nie potrafię nawiązać bliższej relacji z dziewczyną...zawsze kończy się na zdaniu jaki ze mnie dobry kolega, że potrafię wysłuchać itp. To chyba przez nieśmiałość, bo ja nie robię kroku naprzód, tylko czekam na rozwój sytuacji i tutaj pytanie do Pań, jak to zrobić by Was zainteresować sobą głębiej?
Odpowiedz
#2
Hehe. Nawet znam problem xD Przyłączam się do pytania kolegi Duży uśmiech I łączę w bólu Oczko
Odpowiedz
#3
Hmm ciekawe pytanie, tym bardziej, że każda kobieta jest inna i oczekuję od chłopaka czegoś innego.
Po znajomych widzę, że często imponuje im facet, który potrafi zrobić pierwszy krok ku czemuś więcej niż zwykła przyjaźń. Jedne lubią bardzo delikatne sugestie i komplementy, drugie wolą powiedzenia w prost "czuję coś więcej"..
Jakby nie było ktoś musi zrobić pierwszy krok by doszło do czegoś więcej, a mało dziewczyn jest na tyle odważnych by ten pierwszy krok wykonać.
Kiedy czują, że chłopak nie jest nimi zainteresowany to nie zastanawiają się czy skrywa swe uczucia, czy może jest nieśmiały, lub się boi, a od razu myślą, że zwyczajnie nie podobają się i w większości przypadków odpuszczają.
W świecie tak już się przyjęło, że to płeć piękna jest zdobywana.

Ja osobiście nie lubię jak jest za łatwo i podrywaniem można mnie co jedynie skutecznie odstraszyć.
Lubię się angażować na początku tak samo jak facet i troszkę podroczyć, jednak takich dziewczyn jak ja jest naprawdę niewiele.

Moją radą jest delikatny i subtelny podryw, oraz obserwacja zachowania na te czyny.
Czy ktoś chcę poznać szczegóły? Duży uśmiech
Odpowiedz
#4
W sumie. Jak masz jakieś szczegóły to wal, bo ja zawsze próbuję subtelnie podchodzić kobiety i dupcia xD Też zdarzyło mi się raz pisać wprost ale to było po fazie subtelności i skończyło się na słowach typu "gdyby nie to, to by było to i to, a gdyby nie..." no wiadomo o co chodzi Oczko
Odpowiedz
#5
Częsty problem osoby nieśmiałej...sytuacja rozwija się ale nam odpowiada to co jest i nie robimy kroku dalej. tak jak pisze @Paola , dziewczyna potrzebuje dostać "impulsu" od faceta. Potrzebny jest ten pierwszy krok, bo kobieta chce widzieć, że zależy nam na bliższej relacji.
Odpowiedz
#6
Przez nieśmiałość tylko przyjaźń... a no owszem bywały i takie sytuacje Zdezorientowany
Odpowiedz
#7
Chyba pytanie powinno brzmieć ''jak zrobić by to kobieta zrobiła pierwszy krok'' Język
Odpowiedz
#8
A jak powinna brzmieć odpowiedź? Język
Odpowiedz
#9
Hmm.. zależy od charakteru. Są kobiety,które same robią pierwszy krok i są takie,które tego nie zrobią ,bo również są bardzo nieśmiałe, a i są też takie,które uważają,że to facet powinien wyjść z inicjatywą. Moim zdaniem każdy we własnym zakresie powinien robić pierwsze kroki a nie czekać na tą drugą stronę ,bo można się nie doczekać Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości