Rozwijacie swoje zainteresowania?
#1
Tak jak w temacie. Czy rozwijacie swoje zainteresowania?
Odpowiedz
#2
Rozwijam jak papier toaletowy. Moje zainteresowania to hemoglobina, halucynacja, dwutlenek węgla. Taka sytuacja.
Odpowiedz
#3
W końcu moge powiedzieć ze tak, po to biore lekcje koreańskiego. Jest to jakiś punkt w kierunku zainteresowań
Odpowiedz
#4
Rozwijam Uśmiech Czasami trochę lepiej mi idzie, czasem mam przestój. Ale staram się rozwijać. Praca trochę mi pomaga, bo jest pochodną moich zainteresowań.
Czytam artykuły na tematy związane z moimi zainteresowaniami, trochę się udzielam na forum, staram się czasem coś napisać i być może potem wrzucać to na bloga, którego mam zamiar założyć. Duży uśmiech
Odpowiedz
#5
rozwijałem ale ostatnio zastój dość długi jest
Odpowiedz
#6
Zapisałam się na technika pojazdów samochodowych. W połowie września ruszają zajęcia. A wcześniej mają być ogłoszone listy przyjętych.
Odpowiedz
#7
Staram się i jakoś to idzie Duży uśmiech
Odpowiedz
#8
Kiedyś zajmowałem się mechaniką samochodową, ale teraz auto oddaje tylko w sprawdzone ręce Duży uśmiech Czyli do Liperta u mnie w Lublinie, dla osób z tych okolic polecam mocno : )
Odpowiedz
#9
A wiesz co może trzeszczeć w radiu starej felicji? heh

Podobno wina anteny jest tylko wtedy jak cały czas trzeszczy, nawet na wyłączonym silniku. U mnie jest jednak tak, na wyłączonym działa dobrze (zależy jeszcze od miejsca), jak uruchamiam to potrafi zacząć trzeszczeć, ale też nie zawsze, prawdziwa masakra dzieje się w ruchu, a w szczególności jak przez tunel przejeżdżam. Dzisiaj nawet zauważyłem podczas postoju minimalną poprawę sygnału po wyłączeniu świateł mijania (pozycyjne zostawiłem włączone), ale to minimalna poprawa choć słyszalna dość wyraźnie Ninja
Odpowiedz
#10
Rozwijam niektóre, np. trenuję na sekcji szachowej. A inne już trochę odeszły w niepamięć, np. na pierwszych latach studiów lubiłem jeździć czasem w teren, aby fotografować pociągi, teraz i nie mam czasu, i znalazłem bardziej priorytetowe pasje Duży uśmiech Ale przynajmniej przeglądam galerie "zawodowców"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości