Samotni i nieśmiali
#1
Cześć, jestem Oliwia i znalazłam się na tym forum, ponieważ nie mam żadnych przyjaciół, a bardzo chciałabym kogoś poznać. Jestem osobą spokojną, potrafiącą wysłuchać drugiego człowieka, lecz także aktywnie uczestniczyć w rozmowie, pomimo długiego czasu w samotności. Gdyby ktoś zechciał się bliżej poznać, to zapraszam do wiadomości prywatnej  ZawstydzonyDodam, że lubię czytać, pisać, słuchać rocka i oglądać filmy.
Odpowiedz
#2
Cześć Anhedonia Oczko
Odpowiedz
#3
(22-01-2021, 13:27 PM)Powolniak napisał(a): Cześć Anhedonia Oczko
Odpisałabym na priv na Twoją wiadomość, ale nie mogę jej w żaden sposób wysłać. W takim razie podaję mojego e-maila: lvane@vp.pl
Odpowiedz
#4
Ok. Spróbuję podesłać swoją wiadomość na Twojego emaila Oczko Pozdrawiam.

No tak jak zawsze o czymś zapomniałem Uśmiech cały Powolniak a w Twoim mejlu "vp" to vp czy wp ?
Sprawdziłem i jest poczta taka z vp Uśmiech ale gapa ze mnie Uśmiech cofam pytanie z ostatniej poprawki Uśmiech
Odpowiedz
#5
Następna bez przyjaciół. Jak do tego doszło?
Odpowiedz
#6
Hej Oliwko. Czym chata bogata. Same słodziutkie nieśmiałki Oczko

No plawie Szczerbol
Odpowiedz
#7
No niestety chyba nie będę mógł porozmawiać z Tobą Oliwio Smutny sprawdziłem i vp to email z onetu a on gryzie się mocno z moim gmail i wiadomości nie docierają do siebie z tych adresów bo szwaby z axel pinger coś tam blokują. Przepraszam. Musze poczekać aż 10 postów uzbierasz tutaj. Pozdrawiam i sorki.
Odpowiedz
#8
Hej Uśmiech
Odpowiedz
#9
(22-01-2021, 15:19 PM)mac84 napisał(a): Następna bez przyjaciół. Jak do tego doszło?
Oto jest pytanie  Huh Ciągle się zastanawiam...
Odpowiedz
#10
(22-01-2021, 15:43 PM)Powolniak napisał(a): No niestety chyba nie będę mógł porozmawiać z Tobą Oliwio Smutny  sprawdziłem i vp to email z onetu a on gryzie się mocno z moim gmail i wiadomości nie docierają do siebie z tych adresów bo szwaby z axel pinger coś tam blokują. Przepraszam. Musze poczekać aż 10 postów uzbierasz tutaj. Pozdrawiam i sorki.

Albo załóż skrzynkę na Onecie Duży uśmiech Ja mam chyba ze dwie, ale dawno wszystkie loginy i hasła zapomniałem bo to pierwsze maile jakie utworzyłem Szczerbol Mogę też polecić pocztę wp.pl całkiem przyjemna i aż 100 mb na załączniki Szczerbol
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości