Singielka w tarapatach
#1
Serce 
Czesc

Kochani mam problem, tak wiem znowu..
Zauroczyłam się dość mocno pewnym chłopakiem. Chodzimy do tego samego liceum. Rozmawialismy raz, ale malo z tego pamiętam, bo ledwo oddychałam. Nie wiem już co mam robić. Myślę, że gdyby chciał to sam by coś wymyślił, żeby się poznać, ale jak widać nic z tego. Każdy mi powtarza ,,odpuść go sobie" dobra, ja wiem, że to bez sensu. Ale on jest w prawie każdym moim śnie, widuje go codziennie po kilkanaście razy, nie mogę przestac o nim myśleć.
To jest chore, przeciez go nawet nie znam..

Nie wiem co mam zrobić ze sobą. Znowu jestem przybita, zrezygnowana i mam dosc życia. Proszę poradzcie mi coś, jak tak dalej będzie to skończę gdzieś w psychiatryku :/
Odpowiedz
#2
Ah pierwsza miłość, miłość licealna... fajnie się to czyta i przypomina sobie człowiek jak sam był kiedyś młody. Cóż mogę napisać. Serce podpowiada by napisać: podejdź do niego i zagadaj (wcześniej biorąc Nervosol Język) i powiedz mu co czujesz. Rozum podpowiada: wiele razy spotkasz w życiu facetów którzy będą Ci się podobali i będą Ci się śnili, a to jest tylko jeden z wielu. Decyzja należy do Ciebie.
Odpowiedz
#3
Trebron nie myl pojęć. Duży uśmiech Melody napisała ,że się zauroczyła a nie licealna miłość Duży uśmiech . On podoba jej się fizycznie i działają na nią jego feromony.
Co do Ciebie Melody.. spróbuj go poznać. Skoro chodzicie do tego samego liceum to.. zakręć się gdzieś w holu bliżej niego, poobserwuj dyskretnie jak się zachowuje na przerwach; dalej jak będziesz tak zauroczona to spróbuj znaleźć go na jakimś portalu społecznościowym i.. napisz. No chyba,że wolisz do niego podejść i zagadać - to też polecam. Działaj! I nie bój się , bo nie ma czego.
Odpowiedz
#4
Czy ja wiem czy to dobry pomysł z tym wyszukiwaniem skoro ona go widzi tyle razy dziennie... Ja jestem raczej za podejściem w dogodnej sytuacji (1 na 1 najlepiej). Śledź go i zobacz kiedy będzie sam i wtedy zagadaj Duży uśmiech Rzecz jasna nie musisz mu mówić od razu że go kochasz czy co... ale że chcesz go poznać.
Odpowiedz
#5
Łap go na fb Uśmiech ale dobry jest Duży uśmiech tylko zagadał i dziewczynie ugieły się kolana Uśmiech Co Ci poradzić...szukać kontaktu z nim.
Odpowiedz
#6
Zauroczenie piękna sprawa Wywracanie oczami Musisz jednak uważać by nie przyćmiło Ci zdrowego rozsądku i byś go nie wystraszyła. Działaj jak radzi Des ale po mału. I nie mów mu od razu, że Ci się śni albo, że go kochasz bo do miłości troszkę brakuje a wystraszyć go możesz i będziesz potem żałować. Co najwyżej możesz mu powiedzieć, że Ci się podoba, zawsze brzmi to lepiej niż ślepe wyznanie miłości prosto z mostu a i na opowieści o snach przyjdzie pora Oczko Musisz uważać na emocje bo przy zauroczeniu te potrafią namieszać, a jestem na bierząco z tym stanem więc wim Duży uśmiech
Odpowiedz
#7
Sęk w tym, że z nim rozmawiała, ciężka sprawa. Trzeba delikatnie to rozpracować, ale należy utrzymać kontakt. Jak? Nie mam pojęcia, jestem mężczyzną. Dziwnie mi by było gdyby podeszła do mnie i zagadała. Lepiej byłoby żeby to odbyło się bez świadków.
Odpowiedz
#8
Można szukac pretekstu do rozmowy. Jeśli podejmie, to jest ok.
Odpowiedz
#9
Został mi ostatni tydzień *.*
Za 20 dni studniówka, a ja wciąż niczego nie wymyśliłam :'(
Nie mogę się zebrać na odwagę. Boję się, że skończy się tak jak zawsze..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości