Spotkania ze znajomymi a alkohol
#1
Cytat:Kiedy spotykacie się ze znajomymi pijecie alkohol czy wolicie spotkania na trzeźwo?

Ja nie pije alkoholu. Czasami drażnią mnie ludzie którzy nie mogą się obyć bez piwka na spotkaniu. Tak jak patrzę po moich znajomych to większość z nich pije alkohol. Niewielu poznałem nie pijących.

Edit: zbyt długi tytuł tematu, przez co wyskakiwał błąd podczas odpowiedzi i musiałam edytować. Podałam pierwotny tytuł w cytacie Uśmiech
#2
Ja nie zwracam na to zbytnio uwagi, po prostu czasem odmawiam picia, bo nie mam na to ochoty.Ale zdarza mi się pić gdy spotykam się z osobami, z którymi mam dobry kontakt.A czasami sam proponuje.
#3
(11-01-2014, 20:43 PM)Tajna napisał(a): Jeśli u Ciebie jest z tym tak duży problem, to może trzeba zmienić towarzystwo, jak myślisz?

Myślę, że masz rację warto żebym wprowadził kilka zmian. Ostatnio za dużo przebywam z ludźmi, którym brakuje kultury picia. Smutny
#4
To wszystko zależy od sytuacji, czasem mam ochotę się napić, lubię niektóre drinki, czy nawet stan lekkiego upojenia, ale równie dobrze mogę nie pić wcale. Właściwie to zacząłem pić od 2-3 lat dopiero, bo wcześniej byłem abstynentem. Wkurzali mnie ludzie po alko i nie mogłem się z nimi dogadać. Teraz już wiem, że pijany z trzeźwmy się nie dogada i na odwrót Uśmiech Najlepiej jak albo wszyscy piją, albo nikt nie pije.
#5
Piję jak mam ochotę, czyli niezbyt często Uśmiech akurat przebywam ze znajomymi, którzy zamiast na piwo wolą iść na dobrą kawę czy herbatę i to mi odpowiada. Piwa nie lubię, ale nie mam nic przeciwko drinkowi od czasu do czasu, ale lubię być trzeźwa, więc nie piję za dużo.
#6
Mam to szczęście, że zdecydowana większość moich znajomych pić potrafi (mam na myśli, że piją dla smaku/żeby trochę się odprężyć, a nie żeby się schlać do nieprzytomności), na sesjach RPG z reguły sam też piję jakieś piwko (jestem piwoszem - szukam najlepszego piwa na świecie Oczko) ale nawet jak sam nie piję (bo nie mam ochoty lub jestem spłukany) to nie przeszkadza mi, że inni piją.
#7
Nie wiem czy potrafię pić, zapytajcie kolegów. Język
Ja lubię się napić wśród kumpli bo to mnie rozluźnia.
#8
Ja właśnie jestem w takim towarzystwie.Przeszkadza mi picie dziewczyn no ale cóż Uśmiech takie życie Uśmiech
#9
Ja piję baaaardzo rzadko. ;P Po jednej z wakacyjnych imprez postanowiłam sobie, że nie będę piła do nowego roku no i tak też było. Dopiero ostatnio wzięłam alkohol do ust. Nie przeszkadza mi pijane towarzystwo, bo są to moi bliscy znajomi. Jak się spotykamy, to wiadomo że nie po to, aby się napić, tylko ewentualnie "rozluźnić", bo bywają takie tematy, że na sucho ledwo przejdą przez gardło. ;P
#10
(22-02-2014, 23:30 PM)Selcouth napisał(a): (...)bo bywają takie tematy, że na sucho ledwo przejdą przez gardło. ;P

ahahahaha zgadzam się! Duży uśmiech nie da rady Duży uśmiech


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości