Strach przed okazywaniem uczuć
#1
Czy Wy też boicie się okazywania uczuć? Chodzi mi tutaj o sprawy sercowe Zawstydzony Ja bardzo się boję, dlatego też nigdy ich nie okazuje.
Niestety jestem osobą, która zakochuje się bardzo często xD Tylko, że moj problem polega na tym, ze kiedyś jacyś podli ludzie wpoili mi, ze nie mam prawa do takich uczuc. I oprócz tego rodzina niestety (być może niespecjalnie) utwierdziła mnie w przekonaniu, ze takich uczuć powinno się wstydzić i jest to powód do kpin ze mnie Zdezorientowany Jest to dla mnie dość skomplikowana  sytuacja, bo zawsze jak mnie takie uczucie dopadnie to zamiast radości i podejmowania działań skutkuje to u mnie zalamaniem i ogromnym poczuciem winy  Zdezorientowany
Jak to jest, czy rzeczywiście mam uwierzyć, ze jestem aż tak beznadziejna i na takie uczucia za nic w świecie nie zasługuję, czy starać się zmienić takie myślenie? Niezdecydowany
Odpowiedz
#2
Mam podobnie też szybko się zakochuje a potem zawsze następuje rozczarowanie i tęsknota za drugą osobą bo nie mogę jej mieć,bo w większości przypadków bywa nieosiągalna.
W przypadku okazywania uczuć to mam problemy ale z facetami
Odpowiedz
#3
Nieczęsto się zakochuje, ale kiedy już to nastąpi to jestem ugotowana xD
Zawsze trwa to bardzo długo i traktuje poważnie uczucie miłości. Szybko uzależniam się od obiektu moich westchnień i mam to szczęście, że zwykle bywa to obustronne uzależnienie.

Na miłość każdy zasługuje, jest to największe uczucie jakby nie patrzeć i nie ma się czego wstydzić w tym zakresie. Tym bardziej, że każdemu kiedyś to się przytrafi..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości