Studia - na co iść?
#1
Mam taki plan - rozpocząc studia.
Jakie sa obecnie kierunki podyplomowe - nowe i poszukiwane? Oprócz takich typu komputery - nie moja pasja.
Odpowiedz
#2
Ok, to jakie dziedziny Cię pasjonuja?
Odpowiedz
#3
Najpierw zacznij od tego co cie interesuje, bo ja ci planów na przyszłość nie bede układać.
Odpowiedz
#4
Nie chodzi o układanie planów, lecz o podrzucenie pomysłów - kierunków studiów.
Odpowiedz
#5
MBA zawsze w modzie
Odpowiedz
#6
Rachunkowość
Odpowiedz
#7
(04-08-2015, 22:19 PM)Marcela napisał(a): Myślę tu o historii (specjalność związana z archiwistyką - perspektywa pracy w m. in. archiwach, bibliotekach, organach administracji państwowej i samorządowej, placówkach muzealnych, wydawniczych, kulturalnych itp.)

Dokładnie takie same perspektywy zatrudnienia mam mieć po kierunku, który obecnie studiuję i właśnie pod kątem pracy w takich instytucjach jesteśmy uczeniJęzyk Mogę jedynie zdradzić, że z pracą będzie tu ciężko. Zdecydowanie lepsze perspektywy po administracji.
Odpowiedz
#8
Polska kinematografia, jest tyle dziedzin w tym, że każdy złapie pracę, zwykły dźwiękowiec na trzymaniu tyczki zarabia 600zł, od dnia zdjęciowego, już nie mówiąc o kierowniku produkcji, reżyserce, operatorach, sekretarce planu, choreografach, itd, do tego fajne wyjazdy, jak się złapie znajomości Oczko
Odpowiedz
#9
Cris, brzmi nieźle i mi praca w takiej branży jak najbardziej by odpowiadałaDuży uśmiech Tylko właśnie pytanie jak się na cos takiego bez znajomości załapać i po jakich kierunkach? Z tego co wiem dostać się na filmowke jest bardzo ciężko...
Odpowiedz
#10
A Psychologia? Opłaca się robić studia zaoczne? Czy według was po studiach zaocznych np. mając 35 lat można znaleźć pracę?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości