Świadome sny
#1
Ten wątek kiedyś już był Uśmiech

Przeżyliście kiedyś coś takiego? A może ktoś próbował ?
#2
No to opowiadaj jak było Uśmiech
#3
Próbuje i jeden mało mi na dobre nie wyszedł.
#4
Zaciekawiłeś mnie. Czy mógłbyś napisać coś więcej?

Przeżyłam świadomy sen przypadkowo. Wiedziałam w nim, że to sen i że mogę pokierować go tak, jak chcę ( tylko nie pamiętam, czy pokierowałam - to była kilka lat temu i jakoś tylko fragment został w pamięci) . Było to ciekawe, ale nie udało się powtórzyć.
#5
Miałem taki sen, że byłem u kolegi i poszliśmy w na jabłka do jakiegoś faceta.Facet nas zauważył i zaczęliśmy uciekać.Ja wpadłem do wody bo biegłem przez stawy i spostrzegłem, że woda jest ciepła i nagle poczułem, że się duszę.Ten facet rzucił się za mną do wody i nagle coś mi się przestawiło, że stwór mnie jakiś goni.Płynąłem szybko choć wiedziałem, że to sen i pewnie zaraz nie będę mógł uciekać,że zwolnię tak jakby mnie coś trzymało i co ciekawe nic się takiego nie stało.On mnie gonił a ja cały czas płynąłem z tą samą prędkością.Powoli zacząłem opadać z sił(pamiętam, że dopłynąłem do połowy wielkiego stawu). Poddałem się i zacząłem się topić myśląc, że w ten sposób zakończę głupi sen.Nic takiego się nie stało.Topiłem się i czułem, że zaraz odlecę.Zacząłem się szarpać w wodzie by wypłynąć i nagle się obudziłem, bo wypadłem z łóżka. Ledwo łapałem oddech.
#6
(10-06-2013, 16:16 PM)tajna napisał(a): Aha, tak jeszcze odnośnie tego świadomego snu- to słyszałam, że niby można to "trenować", ale nigdy się tym nie interesowałam i nawet nie wiem za bardzo, jak taki trening miałby niby wyglądać... Zawsze myślałam, że to naturalnie ludziom wychodzi, samoistnie, kiedy nawet się tego nie spodziewają- tak, jak np. mi to się czasami przydarza.

Zapamiętuje się podobno jakieś szczegóły typu jakiś przedmiot i nazywa się go jakoś i gdy zauważy go się w śnie bądź ktoś użyje tego wyrazu to ma nas uświadomić, że to sen Duży uśmiech


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości