Szukam normalnego chłopaka
#1
Witam wszystkich forumowiczów Uśmiech
Szukam kogoś z kim mogłabym po prostu porozmawiać. Nie szukam od razu partnera na całe życie. Chętnie popiszę z jakimś panem, bo w normalnym życiu mam problem w kontaktach z mężczyznami i byłaby to możliwość to przełamania się.
Jestem zwyczajną dziewczyną, studiuję, ale nie żyję po studencku. Czasami mam zbyt dużo myśli o wszystkim i ciężko mi jest je samej poukładać, więc możliwość porozmawiania z kimś na różne tematu była by bardzo dobrą opcją. Jeśli ktoś jest chętny, żeby popisać, to proszę o wiadomość prywatną, nawet jeśli jesteś nieśmiały Oczko
#2
Ooj o normalnego chłopaka to bardzo trudno w dzisiejszych czasach... Lecz życzę powodzenia, może Ci się uda, ale szukaj gdzieś blisko swojego miejsca zamieszkania. Internetowe znajomości czasem nie wystarczają, człowiek jednak pragnie czegoś więcej niż samych literek. Kiedy brakuje uśmiechu, ciepłego spojrzenia, dotyku, przytulenia- wtedy zaczynają się schody nawet w przyjaźni.
#3
Przydałoby się jeszcze zdefiniować normalność Oczko
#4
(27-01-2016, 12:41 PM)Paola napisał(a): Ooj o normalnego chłopaka to bardzo trudno w dzisiejszych czasach...

To samo mogę powiedzieć o kobietach. A nieśmiałość jeszcze dodatkowo utrudnia, kiedy myśli się że jest się "normalnym" wychodzi że jest się nudnym albo zbyt poważnym i nie pasuje się do społeczeństwa.
#5
Dzisiaj trudno o bratnią duszę - to z normalnością ,czy nienormalnością nie ma nic wspólnego.
W większości ludzie mają zbyt wiele wymagań wobec drugiej osoby. Chcą być zrozumiani, chcą by druga osoba im ufała itd. itp. jednak sami od siebie nie potrafią dać tego samego (powód zawsze znajdą). Czasem warto poszukać w sobie problemu ,starać się nad nim popracować. Dobre, trwałe relacje buduje się latami, a ludzie w dzisiejszych czasach chcą mieć to od razu. Jak coś nie wychodzi to zamykają się w sobie , uciekają ze swoich związków ,czy znajomych; doszukują się winy w sobie bądź w tym drugim człowieku.. a to nie na tym polega. Jeśli chce się z kimś zbudować relację potrzeba dużo cierpliwości i wytrwałości oraz szczerości i troskliwości. Ze szczerością ludzie również mają problem.. myślą ,że to mówienie co im ślina na język przyniesie, nie zastanawiają się nad tym czy to co chcą powiedzieć jest miłe ,czy nie. Czasem warto się na chwilę zatrzymać, zastanowić się .. nad sobą , nad daną sytuacją.

Przepraszam za off top. Smutny Ale przynajmniej Twój temat @nieśmiałaona jest wciąż na topie Duży uśmiech
#6
(27-01-2016, 15:41 PM)Nestor napisał(a): Przydałoby się jeszcze zdefiniować normalność Oczko
Dla każdego coś innego.
#7
Dla kobiet trudno o normalnego faceta a my faceci uważamy że trudno o normalną kobietę w dzisiejszych czasach Język Fajnie haha.
#8
I dlatego wszędzie single wokół nas.
#9
Dziękuję za tak duży odzew, nie spodziewałam się tego Uśmiech
Definicji normalnego chłopaka niestety nie posiadam, bo to zazwyczaj wychodzi w praniu. Z resztą uważam, że każdy z nas ma w sobie coś nienormalnego.
Nie szukam tutaj związku na całe życie, tylko kogoś, z kim mogłabym popisać, pogadać, po prostu Oczko
#10
Ech kobiety. Szukają czegoś co same nie potrafią zdefiniować bo wiedzą dopiero jak znajdą Duży uśmiech

Wysłane z mojego ASUS Transformer Pad TF300T przy użyciu Tapatalka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości