Taka ładna a papierosy pali
#1
Hej ostatnio często słyszę gdy jestem gdzieś blisko młodej dziewczyny(przystanek, ulica) , która pali papierosa tekst skierowany w jej stronę przez starszych panów (50-60+) "Taka ładna dziewczyna a pali papierosy".  Która z Was też tak już usłyszała?
#2
Nie palę papierosów. Ale starsi ludzie muszą wtrącić swoje zdanie. Nie mają co robić to chodzą po mieście/wsi i szukają sensacji dogadując ludziom. Wiem, że teraz nie w temacie ale zauważyłam, że starsi ludzie nawet wymuszają "Dzień dobry" chamsko się patrząc...
#3
A to prawda Duży uśmiech jeszcze po cichu "ta dzisiejsza młodzież w ogóle nie jest wychowana" xD
#4
Ja raz jak się tak na mnie patrzyła spytałam "Przepraszam, mam coś na sobie, że się Pani tak na mnie patrzy?" Duży uśmiech Zrobiła się czerwona i poszła... :p
#5
Też nie palę, a co do tego dogadywania przez starszych to się zgadzam z Kamilą, a najgorzej jest chyba jak zajmie się takim miejsce w autobusie lub tramwaju; nie raz już mnie obrażali z tego powodu.
#6
Ja pamiętam jak jedna chciała do mnie usiąść w autobusie. Szczerze nie chciałam z nią siedzieć, bo były też inne miejsca. Powiedziałam, że to miejsce jest zajęte. Poszła sobie do jakiejś innej kobiety i zaczęły mnie obgadywać jaka to jestem chamska. No gdyby nie dużo ludzi to bym się do tego wtrąciła, ale ugryzłam się w język i byłam cicho.
#7
Ja dostałam zalecenie od neurologa, że w środkach komunikacji miejskiej powinnam zawsze siedzieć, bo mam problemy z ciśnieniem (konkretnie na zespół wazowagalny choruję) i nie powinnam za długo stać, bo robi mi się wtedy słabo, a i tak często ustępuję miejsce emerytom mimo to.
Jakiś czas temu, jak jedna starsza kobieta zobaczyła że siedzę, to wyjechała do mnie na cały autobus z tekstem: "Niech się nasiedzi! Młoda jest... Przyjdzie starość to się los na niej zemści!" Ja jej na to odpowiedziałam: "Młodsi też mają prawo się źle czuć.", ale ona udała, że nie słyszy.
Nie wiem skąd u takich ludzi tyle nienawiści...
#8
Może jestem wredna, ale ja z takimi postępuję zdecydowanie i ostro. Nie pozwolę, aby takie starocie mną rządziło. Niech się zajmą sobą. A Ty się tym nie przejmuj, olej ich, bo nie warto Uśmiech Może traktuj ich jak powietrze i nie słuchaj co tam bełkoczą? :p
#9
Ja miałem raz taką sytuację w tramwaju. Starsza pani stała za mną i nawet jej nie widziałem a babka za mną chciała jej ustąpić, ale ta jej podziękowała i powiedziała coś na styl: "Może młodzież ustąpi..." i ja to usłyszawszy się obejrzałem i jak zobaczyłem, że to starsza pani itd. to natychmiast wstałem by mogła usiąść na moim miejscu. Jeśli myślicie, że to się na tym skończyło to jesteście w błędzie bo obie panie rozpoczęły dysputę na mój temat i padły nawet słowa typu: "Skandal!". No przepraszam bardzo. Jeśli tak bardzo uraziłem tą panią skandalicznie ustępując jej miejsca to już więcej tego nie zrobię Język Z kolei o innej sytuacji tramwajowej słyszałem od znajomej, która powiedziała, że była świadkiem jak starsza pani kłóciła się z młodą kobietą z nowotworem o miejsce dla niepełnosprawnych. Dopiero pokazanie szwów pooperacyjnych pozwoliło babce na serdeczne zamknięcie paszczałki Język
#10
Wiele jest takich przypadków... To teraz przypadek z kościoła: pewna kobieta od 30 lat zajmuje tą samą ławkę w kościele i pewnej niedzieli ta ławka była zajęta, a ławka przed i za były puste no i patrz, że stała przy tej ławce pół mszy, aż wreszcie ktoś z tej ławki jej ustąpił i poszedł gdzieś indziej :p Jak ja takich bab nienawidzę. Nawet dochodzi do moich rodziców, że im dzień dobry nie mówię, z tego już się skarżyć nie musiały.


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy taka jest cecha wszystkich młodych? Asia 3 2,515 25-06-2013, 22:24 PM
Ostatni post: Asia

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości