Także tego
#1
Dzień dobry. Nie pałam zbytnią sympatią dla takich wątków, no ale może to dlatego, że kiedy zaczynałam przygodę z forami, to panował ogólny hejt na wszelkie oficjalne przywitania, jednak widzę, że tu jest to dość naturalny proces, toteż nie będę odstawać.
Lat mam 18 z kilkumiesięcznym haczkiem i maturę za kilka miesięcy, w związku z czym szukam usilnie jakiegoś zajęcia (kalambury na kurniku już mi się znudziły). Dużo chodzę, jeszcze więcej myślę i rozkminiam (tak, to mój konik, wszyscy proponują, żebym szła na filozofię, a ja nie chcę i nie zrobię tego pewnością), śpiewam gdy mnie nikt nie słyszy, czytam, słucham, rozmawiam, jem no i śpię. Przy czym jestem niepoprawną realistką i chyba zatraciłam naturalną zdolność do oceaniana i wyczuwania sytuacj. Jestem poważna gdy inni zazwyczaj się śmieją i śmieje się tam gdzie inni zachowują powagę. Także jak widzice jestem zakręcono-pokręcona.

A no i zapomniałam dodać od wczoraj zakochałam się w Titanicu, czasem mam takie nagłe przypływy że któryś tydzień żyje jednym filmem, a Titanic mną wstrząsnął, przezco moja fascynacja nim urosła jeszcze bardziej.
#2
Cześć Rose! ; )
#3
Cześć Uśmiech
#4
Cześć Des. Fajny horsesUśmiech Twojego autorstwa?
Hejka Logan.
#5
joł
#6
Cześć
#7
Hej LimeOczko
Cześć Typie Dziwny, całkiemn interesujący nickOczko
#8
Witaj Uśmiech
#9
Witaj. No nasze forum jest kompletnie inne. Uśmiech
#10
Cześć Rose! Uśmiech


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości