Temat promocyjny
#1
Co dalo wam to forum? Uśmiech
#2
Zaledwie kilka miesięcy mojego pobytu tutaj, a dało mi bardzo dużo Uśmiech
Po pierwsze, dzięki pisaniu na forum nauczyłam się większej otwartości i wyrażania swoich myśli.
Przełamałam bariery przed komunikatorami i korzystam ze Skype i GG. Założyłam konto na portalu społecznościowym, co wcześniej było dla mnie nie do pomyślenia.
Dzięki spotkaniom i zlotom poznałam w realu już 5 osób z tego forum i 2 z forum ogólnotematycznego - nie boję się już spotykać z ludźmi poznanymi przez Internet.
I chyba najważniejsze - znalazłam tu przyjaciół Uśmiech
#3
Poznałem was,czyli moje wstaprcie,osoby które wysłuchają i będą starały sie mi pomóc.Podczas mojego dość długiego pobytu tutaj nie udało mi się pokonać nieśmiałości,w międzyczasie doszedł kolejny problem,całkowity lęk przed ludźmi.Nie udało mi się poznać w realu żadnej osoby z forum,za to dość dobrze poznałem jedną dziewczyne która teraz jest moją dobrą koleżanką.Miejmy nadzieje że z czasem wszystkie problemy miną.
#4
Fajnie, że jesteście Uśmiech
#5
Ja zdobyłam dwóch Przyjaciół, a dla mnie przyjaźń jest bardzo ważna w życiu.
W tym poznałam swego klona jeśli chodzi o charakter, życie doświadczenia, poczucie humoru i zainteresowania xD Chyba jeszcze kogoś tak podobnego do siebie nie poznałam nigdy!
Przekonałam się też, że z nieśmiałością nie mam za wiele wspólnego w chwili obecnej.
#6
Jestem krótko stażem, a tak na dobrą sprawę dość szybko poznałem kilka osób z tego forum i to osobiście. Było ciekawie, warto było się poznać Uśmiech Przekonałem się również (i to dzięki temu forum!), że los i przypadkowość można czasem włożyć między bajki. Innymi słowy - poznałem tutaj moją Sąsiadkę, kapitalną osobę, z którą jesteśmy niezwykle podobni
(05-10-2015, 17:14 PM)Paola napisał(a): jeśli chodzi o charakter, życie doświadczenia, poczucie humoru i zainteresowania xD
To jest uderzające Uśmiech Także zyskałem BARDZO wiele Oczko
#7
Zabicie nudy, wchodzę, żeby tu po prostu odpowiadać, albo podyskutować z kimś. Nikogo tu nie poznałam, bo nie biorę udziału w zlotach i pisaniu na prywatnej wiadomości.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości