Twój typ osobowości
#1
Pochwalcię się jaki macie typ osobowosci:
Przykładowy teścik: https://www.16personalities.com/


Mi wychodzi w tym akurat: INFJ-A
Odpowiedz
#2
Człowiek nijaki, bez osobowości, bez charakteru, niewidzialny. - tak mi (mniej wiecej tak) ktoś kiedyś powiedział. Generalnie nie przepadam za testami tego typu, co test (rok) to inny wynik. Ludzie się zmieniają, dziś jesteś Łukasz, za rok Łucja. W ogóle jak czytam swoje posty sprzed kilku miesięcy to mam wrażenie że kto inny je napisał. Wszysto ewoluuje, poglądy zmieniają. W tych testach często pasuje mi więcej niż jedna odpowiedź, co za tym idzie wynik nie jest do końca... brakuje mi tu słowa, wiarygodny, miarodajny?
Odpowiedz
#3
Jak sobie robiłam test i po 2,5 roku powtórzyłam, wynik był taki sam (INFP-T). Nie zawsze wszystko musi się zmienić.
Odpowiedz
#4
Zawsze INFP.
Odpowiedz
#5
(06-07-2018, 17:11 PM)lukasz89 napisał(a): Człowiek nijaki, bez osobowości, bez charakteru, niewidzialny. - tak mi (mniej wiecej tak) ktoś kiedyś powiedział. Generalnie nie przepadam za testami tego typu, co test (rok) to inny wynik. Ludzie się zmieniają, dziś jesteś Łukasz, za rok Łucja. W ogóle jak czytam swoje posty sprzed kilku miesięcy to mam wrażenie że kto inny je napisał. Wszysto ewoluuje, poglądy zmieniają. W tych testach często pasuje mi więcej niż jedna odpowiedź, co za tym idzie wynik nie jest do końca... brakuje mi tu słowa, wiarygodny, miarodajny?

Różne testy to różne metodologie itd... Ten akurat co podałem wyżej, też jest testem małozłożonym, więc logiczne, że może nieokreślać w 100% tym bardziej, że odpowiedzi są subiektywne a co za tym idzie nie do końca zgodne z rzeczywistością...

ALe zawsze to fajna zabawa i możliwosć pomyślenia chwilę nad sobą i o tym jakim sie jest.
Odpowiedz
#6
INFP-T.
Odpowiedz
#7
Ja ostatnio się jednak przekonuję, że jestem INTP jednakUśmiech z tą ostatnią literka pewien problem mam nadalUśmiech ale po analizie takiej bardziej zakrojonej. Bo test który wrzuciłem to jest taki lekki i przyjemny, ale nie do końca miarodajny. Warto pogłębiać wiedzę robiąc inne testy i czytając ich opisy.
Odpowiedz
#8
Mi wyszedl Posrednik Uśmiech (INFP-T)
Odpowiedz
#9
u mnie wynik od 5 lat ten sam, az dziwne.
Odpowiedz
#10
U mnie mediator.
Jak zawsze. Tylko dwa lata temu wyszedł mi pośrednik.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Części naszej osobowości Jedrek33 5 1,639 10-05-2018, 01:16 AM
Ostatni post: Skrytomyślący

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości