Ulotkarze - Jaki macie do nich stosunek ?
#1
Zapewne każdy z was codziennie spotyka choćby jednego ulotkarza który wręcza wam ulotkę firmy dla której pracuje. Reakcje na nich bywają rożne, niektórzy biorą ulotkę, inni mówią im "Spier*****" a jeszcze inni biorą bo ich ciekawi oferta a co po nie którzy im po prostu współczują pracy. Ja sam od 6 - ciu lat pracuje jako ulotkarz wiec znam ta branże od podszewki.

A jakie są wasze reakcje na ludzi którzy w ten sposób zarabiają pieniądze ? Uśmiech Szanujecie ich czy może przeklinacie na wszystkie diabły ?
Odpowiedz
#2
Szanuje-Żadna praca nie hańbi(oprócz prostytucji)
Odpowiedz
#3
Ostatnio sama jestem ulotkarzem - rozdaję swoje wyborcze. Ludzie, którzy zarabiają w ten sposób, mają co robić.
Odpowiedz
#4
Lepsze to niż żebranie.
Odpowiedz
#5
A wiesz ile żebracy wyciągają? xD
Odpowiedz
#6
(13-11-2014, 22:15 PM)Cichy napisał(a): A wiesz ile żebracy wyciągają? xD

Wiem i wiem ile ja wyciągam na ulotkach Uśmiech Sredni miesięcznie od 2 - 2 i pół tyś złotych Uśmiech
Odpowiedz
#7
ja tam zawsze biorę ulotki, czasem nawet kilka razy jak przechodzę tą samą drogą Język taki fetysz ( i żal mi się ich robi jak tak stoją po kilka godzin przed tą galerią handlową zimą Zdezorientowany )
Odpowiedz
#8
(13-11-2014, 22:30 PM)Wombat napisał(a): ja tam zawsze biorę ulotki, czasem nawet kilka razy jak przechodzę tą samą drogą Język taki fetysz ( i żal mi się ich robi jak tak stoją po kilka godzin przed tą galerią handlową zimą Zdezorientowany )


Zimą to jeszcze pół biedy ale pracuj sobie w Ustce na molu w trakcie sztormu, gdzie Pada i jest niemiłosiernie zimno i mokro UśmiechMiałem w swojej 6 - cio letniej karierze takie zlecenie Duży uśmiech
Odpowiedz
#9
Dobrze, że nie na wulkanie podczas erupcji :S
Odpowiedz
#10
Normalnie, biore ulotke i ide dalej, to dla mnie nie problem. A jak mnie nie interesuje tez biore, a potem do kosza i tyle. Mi ulotkarze nie przeszkadzaja. Sama kiedys roznosiłam, wiec wiem jak to jest
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości