Ulubiony gatunek filmowy
#1
Jaki jest Wasz ulubiony gatunek filmowy? Jakie filmy najchętniej oglądacie? Czy macie jakies ulubione tytuly z danego gatunku? Czy jest jakiś gatunek od którego stronicie?

Moim ulubionym gatunkiem jest film noir (czarny kryminał). Bardzo lubię też thrillery i dramaty, głównie wojenne, czasami też filmy historyczne. Lubię też co jakis czas obejrzeć jakąś dobrą komedię, a ostatnio oglądam sporo westernów. Raczej rzadko sięgam po horrory i filmy science fiction.

A Wy? Uśmiech
Odpowiedz
#2
Ja lubię dobrą komedię, dobry horror (a takich coraz mniej), dobre since fiction, trilery i dramaty jak mają w sobie to coś to też mi smakują Oczko albo jakieś ciekawe filmy akcji. Najbardziej nie lubię romansideł. Wyjątek stanowi komedia romantyczna gdzie ten wątek romantyczny jest czasem na poważnie, a czasem z przymróżeniem oka i dystansem. To wchodzi we mnie jak ciepły nóż w masełło Oczko Lubię kiedy film mnie zaskakuje rozwojem wydarzeń i potrafi "bawić się" moimi doznaniami i emocjami. Lubię także filmy z 2 wojny światowej obrazujący jakieś prawdziwe wydarzenia lub fikcyjne, ale dość realnie przedstawione.
Odpowiedz
#3
Też lubię filmy o II wojnie światowejUśmiech
Odpowiedz
#4
Ja bardzo lubię dramaty, psychologiczne, thrillery, animowane, komedie... Ogółem rzecz biorąc nie pogardzę żadną produkcją, jeśli tylko mnie zainteresuje Duży uśmiech
Odpowiedz
#5
Tak ulubionego to nie mam ale szczególne uczucia żywię do dramatów kostiumowych, filmów historycznych, fabularyzowanych i dokumentalnych, które serdecznie polecam.
Odpowiedz
#6
Sci-fi i animowane, ale nie tylko na nich się skupiam, a ulubionych filmów mam wiele jak np. "Ja, robot" czy "Merida waleczna". Stronię od wszelkich dramatów, psychologicznych, horrorów i romansideł wszelkiej maści.
Odpowiedz
#7
Ja najbardziej lubię horrory i thrillery, poza tym musicale i komedie.
Odpowiedz
#8
Ulubiony gatunek to sci-fi, ale nie pogardzę też innymi. Moim zdaniem wśród wszystkich gatunków filmowych można znaleźć perełki. Nawet wśród musicali, które w większości przypadków jak oglądam to czuję zażenowanie, jest kilka filmów które lubię, głównie ze względu na ścieżkę dźwiękową, np.

Odpowiedz
#9
Ja lubię sci-fi , komedie
Odpowiedz
#10
Uwielbiam fantasy, Sci-Fi, przygodowe, komedie (te kryminalne przede wszystkim), dramaty i thrillery.
Nie znoszę horrorów, tzn. bardzo przyciągają moją uwagę jak coś leci w tv, ale unikam ich jak ognia. Język
Moje ulubione filmy to.. ''Siedem Dusz'' , ''Oszukana'' , ''Iluzjonista'', ''Prestiż''... i mogłabym tak długo Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości