Unikanie chłopaka z portalu randkowego
#1
Niedawno założyłam konto na portalu randkowym w celu poznania kogoś. Spotkałam się z jednym chłopakiem, który wydaje mi się w fajny i coś mnie do niego ciągnie. Spotkałam się z nim dwa razy i jestem umówiona na trzecie spotkanie.

Ale prawda jest taka, że unikam kontaktu z nim, nie wchodzę na facebook, żeby mu nie odpisywać bo boję się z nim rozmawiać.
Czuję, że zaraz zrujnuję tą relację przez moje zachowanie.
Z jednej strony mi się podoba, szczególnie z charakteru i wydaje mi się, że pasujemy do siebie trochę bo całkowicie nie, z drugiej nie byłam nigdy w związku i bardzo się tego boję (nie jestem niestety nastolatką ani nawet studentką). Boję się, że on mnie pozna lepiej i rozczaruje się albo że ja uznam że się źle się w tym czuję i też się będę męczyć. 
Boję się jego znajomych, i nie wiem czy jest sens się w to na pewno angażować.
Ktoś był w podobnej sytuacji? 
Jak wy weszliście w wasze związki? 
Dodam, że czasem się zdarzało, że ktoś mi okazywał jakieś zainteresowanie ale jak ktoś mi się podobał to ja go unikałam więc nigdy nic z tego nie wychodziło.
Odpowiedz
#2
Przestań unikać i wykorzystaj szanse poznania go bliżej Oczko Ja to jakoś z marszu wszedłem nawet nie wiem kiedy i utknąłem w tym chyba już na zawsze Duży uśmiech
Odpowiedz
#3
Wszedłem i wyszedłem Język Lęk był, ale większy pojawiał się kiedy imbdłużej to trwało tym bardziej oboje odkrywaliśmy, że do siebie nie pasyjemy. Ani długo to nie trwało tak na prawdę ani nic nadzwyczajnego się nie działo, ale było parę fajnych chwil więc com przeżył to moje Wywracanie oczami
Odpowiedz
#4
Duży uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#5
...
Odpowiedz
#6
Nie unikaj, nie unikaj i jeszcze raz nie unikaj!!
Dziewczyno rozumiem unikać po pierwszym spotkaniu jakbyś poczuła, że to nie to, to ok rozumiem.
Ale jedno spotkanie i drugie, w planach trzecie to czego chcesz unikać.
Dorosła jesteś ona na pewno też, skoro się poznajecie to daj mu szanse się poznać, niech on zdecyduje czy ty mu pasujesz, niech on otworzy się na Ciebie i ty zdecyduj czy on Tobie pasuje.
Moja jedyna rada jest taka, żebyś się zbytnio nie wkręcała, daj sobie czas, daj jemu czas, daj tej znajomości czas i zobacz co z tego wyjdzie, ciężko jest się nie angażować zgadza się, ale czasami warto podejść na chłodno, żeby potem się nie sparzyć, ale jeśli okaże się, że z obu stron jest zaangażowanie to korzystaj dziewczyno!! Korzystaj !!!
Odpowiedz
#7
Mnie jakby dziewczyna unikała to dla mnie był by to sygnał, że coś jest nie halo i że nie mam szans u niej. Nie lepiej powiedzieć facetowi o swych obawach zamiast kryć się bo "jeszcze nigdy w związku nie byłam"? A przepraszam to jakiś wstyd jest? Wiem, że teraz w przestrzeni publicznej funkcjonują jakieś dziwne anty ludzkie standardy ale są chłopaki dla, których taki brak doświadczenia u dziewczyny plusuje. Jak ja czytam co piszą i wmawiają kobietom w różnych "brukowcach internetowych" to zastanawiam się co za fujara do klawiatury się dorwała i czy sama jest w życiu szczęśliwa skoro marnuje je na pisanie takich bzdur i mieszanie ludziom w głowach...
Odpowiedz
#8
Ja za każdym razem mam podobnie Oczko Tzn. może nie unikam rozmów, ale strasznie się boję, że się mną rozczaruje, że odwalę coś głupiego, bo mam dryg do psucia wszelkich relacji. Podobno poznawanie mnie i początkowa relacja ze mną jest bardzo trudna Język
Nie ma co unikać, bo tym sposobem wysyłasz sygnał, że nie jesteś zainteresowana. Może to być na początku trudne, ale myślę, że lepiej spróbować niż potem żałować i mieć domysły "co by było gdyby..." Oczko Może boisz się odrzucenia? Niestety nasz świat działa tak, że zawsze spotka nas jakieś odrzucenie niezależnie od osoby, więc czasem lepiej zaryzykować.
Odpowiedz
#9
Dzięki za wszystkie odpowiedzi Uśmiech

Staram się go nie unikać, ale ciężko to idzie. Nie umiem z nim pisać, może to rzeczywiście nie jest ten właściwy, lub może taki człowiek nie istnieje, z którym super rozmawiałoby mi się. Ta druga wersja jest bardzo prawdopodobna.

Trochę mnie przeraził dlatego, że napisał, że był w dwóch związkach, w których został zraniony i że ma z tego powodu problem z zaufaniem. Wyczułam, że on trochę chce żebym się zadeklarowała, czy z mojej strony chcę wejść w związek bo boi się zranienia.
Więc napisałam mu prawdę, że nigdy nie byłam w związku i że jestem nieśmiała i że mam obawy z tego powodu, że mamy różne doświadczenie. Napisał że mu się podobam, że chce mnie poznać bliżej, że to że jestem nieśmiała zobaczył od razu i że mu to nie przeszkadza, że chce ze mną spróbować i  że szuka kogoś na stałe. Czyli niby wszystko w porządku.

Tylko, że ja nie umiem z nim pisać, w sumie to jest dla mnie typowe że jak mi na kimś zaczyna zależeć to się bardzo zacinam, mam takie poczucie, że on mnie uważa za kogoś innego, i ze rozczaruje się mną lub po prostu nie będziemy do siebie pasować. Taka wersja mnie chyba przeraża najbardziej. Boję się, że on wymyślił sobie jakiś ideał, bo coś takiego wyczytałam między słowami.
Pewnie też boję się  bycia w związku, tym bardziej, że on wspominał o zamieszkaniu razem w przyszłości.
Szczerze to nie wiem czy dam radę to ciągnąć. Niby mogę spróbować i tak zrobię ale jeśli zrozumiem, że to jednak nie to, to będę musiała odejść co go zrani albo w końcu okaże się, że do siebie nie pasujemy.

Tak może rzeczywiście boję się odrzucenia, zarówno, tego, że on mnie odrzuci jak i tego, że ja nagle uznam, że to nie to, i nie wiem co wtedy.
Odpowiedz
#10
Albo ten wielce zraniony człek sam uzna, że no jednak w sumie to się rozmyślił i nara... Miałem jedną taką sytuację gdzie ktoś twierdził, że był raniony, a potem kiedy ja uważałem by jej nie zranić to potem się nagle rozmyśliła i nagle znalazł się ktoś lepszy a ja o wszystkim dowiedziałem się wpierw od osób trzecich. Co więc ta osoba nigdy nie wyraziła żalu i na koniec stwierdziła, że takie zagranie to wielkoe nic w stosunki co jakiś gnojek wobec niej zrobił i jako facet (jakby to miało jakieś znaczenie) tym bardziej dam sobie radę... Dlatego nie... Ja już mam po dziurki w nosie doświadczone kobiety, które tylko ładnie mówić o akceptacji potrafią a w sumie to tylko swoje wymagania rozbudowują. Ale nie chodzi mi o to by Cię zniechęcić ale raczej uczulić byś nie kierowała się tym, że facet swoje przeżył bo jeszcze może Tobie pokazać co można przeżyć tylko właśnie byś koerowała się własnym serduchem. Czasami właśnie u skrzywdzonych wiedza o nieśmiałości i braku doświadczeń nowo poznanej osoby budzi poczucie dominacji i tego, że to teraz od nich wszystko zależy. Nie muszą jednak tego wykorzystywać w dobry sposób.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości