Unreal Tournament 1999
#1
Uśmiech 

Jak zapewne wiecie od pewnego czasu stawiałem serwer na Tunglach, ale pracowałem równocześnie nad tym by postawić serwer bez konieczności używania tungli. Nadal muszę mieć włączony komputer i aktywne łącze by to działało, ale przynajmniej teraz wystarczy sama giera do połączenia. Uważam, że idealna gierka by sobie pograć tak "bez zobowiązań". Sporządziłem szczegółowy poradnik dotyczący instalacji, konfiguracji oraz przyłączenia do serwera. Chwytajcie -> http://speedy.sh/dwNcW/Unreal-poradnik.pdf <-

A tu macie kolejny link do strony z grą: http://www.oldpcgaming.net/unreal-tournament-review/

Zapraszam do zabawy OczkoMała aktualizacja

W poradniku brak porady na temat uruchamiania od razu w oknie. Udało mi się już to ustalić.

Interesuje nas plik UnrealTournament.ini. Powinien znajdować się tuż pod aplikacją w folderze System. Do otwarcia wystarczy notatnik systemu. Szukamy następującej linijki:

StartupFullscreen=True

Następnie zamieniamy na:

StartupFullscreen=False

Zapisujemy i od tej pory Unreal powinien uruchamiać się w oknie. Jedna tylko uwaga. U mnie zawsze uruchamia się w trybie kolorów 32 bit. Nawet jeśli edytuję odpowiednią linijkę powyższego pliku (tak jest tam wiele opcji i więcej możliwości do konfiguracji niż przez samą grę, ale tylko dla zaawansowanych lub tych co lubią ryzykować Duży uśmiech ) to mimo wszystko po włączeniu uruchamia mi się 32 bit dlatego za każdym razem muszę to zmieniać w opcjach gry.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości