Uśmiech dla Marcelki
#1
Duży uśmiech 
Hej wszystkim Oczko W związku z tym, że bardzio, bardzio ljubję naszą Marcelcię i myślę nie tylko ja Oczko a i spodobała mi się jej sygnatura toteż wymyśliłem taką oto ziabawę Duży uśmiech Gra polega na zostawieniu uśmiechów dla Marceli Oczko Brzmi banalnie? Trochę jest choć nie do końca Duży uśmiech Zadanie utrudnią zasady Oczko Każdy uśmiech będzie mnożony przez siebie Oczko w sekwencji - 2x2, 4x4, 16x16 itd... Każdy może brać udział w zabawie wielokrotnie do czego zachęcam jednak nie wolno pisać pod sobą Oczko Są jeszcze dwie rzeczy. Po pierwsze forum może mieć ograniczenie znaków graficznych, a po drugie regulamin forum zabrania odpowiedzi samą emotką, ale bez obaw mam propozycję na oba problemy Oczko Tą propozycją jest kodowanie: ":-)" Taki znak nie jest odczytywany przez forum jako znak graficzny, więc teoretycznie nie jest to emota xD Tak wiem Oczko ale Mansur może nie będzie złośliwy bo cel szczytny Oczko Może sam udział weźmie Oczko Ja zaczynam xD (nie ma tak łatwo Język).


:-):-)


Teraz kolejna osoba mnoży moje uśmiechy przez siebie Oczko Miłej zabawy Duży uśmiech
Odpowiedz
#2
Ale powinien wyjść kwadrat tych buziek, rozumiejąc Twój opis Oczko No ale dobra.

:-):-)
:-):-)

No i jeszcze dodatek ode mnie (taki mały bonusik): Firefox
Odpowiedz
#3
Cóż. Nie do końca chodziło mi o geometrię, ale bardziej chodzi o taką mitozę (albo mejozę, już nie pamiętam, a sprawdzać mi się nie chce Język)

:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Odpowiedz
#4
256 (kalkulator policzył ) :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
I co teraz ?
Odpowiedz
#5
65536 uśmieechów dla Marceli :d Enjoy

:-)
Odpowiedz
#6
Spłoniemy w piekle a Mansur zrobi nam z rzyci jesień średniowiecza ale dla Marceli jestem się w stanie poświęcić
:-)
Odpowiedz
#7
Ja wolę taką wersję

[Obrazek: 7_img1_c47a765ffa0d50a97458046ba3f3442f.jpg]

z Waszej wychodzi spam Duży uśmiech
Odpowiedz
#8
No tak. Też pomyślałem nad zmianą zasad i dlatego idę za radą Shakiego. Niech każdy teraz wrzuca jakąś grafikę (a najlepiej link do grafiki) z uśmiechem Oczko Zobaczymy kto na jaki pomysł wpadnie. Tym razem ustąpię pierwszeństwa bo Shaken w zasadzie zaczął, a ja na telu jestem. Oczywiście kreatywność mile widziana Oczko czyli fajnie by było gdybyście wrzucali coś własnej produkcji Oczko Have fun and smile for Marcyś Duży uśmiech
Odpowiedz
#9
Też jestem za grafiką, dlatego edytowałem wasze posty. [Obrazek: U%C5%9Bmiech.jpg]
Odpowiedz
#10
Prrroszę :3

(W podglądzie nie było widać obrazka, więc wrzuciłam link >_>)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości