Wady wzroku
#1
Jakie macie wady wzroku?

Ja mam krótkowzroczność, na lewe oko -3.75 na prawe oko - 5,25.
Tak przynajmniej było ostatnim razem na badaniu u okulisty.
Odpowiedz
#2
Brak wady wzroku,ale z daleka slabo widzę ale nie przeszkadza,jest ok
Odpowiedz
#3
Ja już nie mam tak sokolego wzroku jak za dzieciaka, ale jak na cukrzyka raczej nie mam na co narzekać bowiem żaden z okulistów nie wykrył żadnych wad wzroku i nie zlecił okularów.
Odpowiedz
#4
-4,5 i -4,75 z cylindrami 0.5 mm krótkowroczność
Odpowiedz
#5
Ja też mam wadę wzroku, niedużą ok 0,6
Odpowiedz
#6
Jak byłam dzieckiem to miałam rewelacyjny wzrok, aż się wszyscy dziwili. Na razie okulary nie są mi potrzebne, jednak wciąż czuję, że ten wzrok nie jest już taki jak kiedyś. Jednak godziny przed komputerem robią swoje. Kontroluję się dość regularnie u okulisty, więc póki co szczęśliwie nie jest to wada wymagająca okularów, ale jestem jedną z niewielu osób, które się uchroniły przed okularami czy soczewkami u mnie na roku Uśmiech
Odpowiedz
#7
Tez kiedyś miałam sokoli wzrok a teraz cos koło minus 2. A nie wiem dokładnie ile bo jakos zapomnialam chodzic do okulisty. Ale w styczniu pojde i planuje zalatwic sobie soczewki bo okulary wkurzaja mnie !
Odpowiedz
#8
Krótkowzroczność. Lewe: -5,2, prawe: -5,75.
Odpowiedz
#9
Oj. Tochyba spora wada. Biedak Przytulanie A przy okazji jaka dzielna. Męczy swoje biedne oczęta by wchłaniać sporo tekstu Uśmiech
Odpowiedz
#10
Cichy, bo się zarumienię jeszcze. Duży uśmiech Ale tak, wada jest spora. Bez okularów/soczewek ani rusz. Przejrzałam wątek i widzę, że nie tylko ja mam taką wadę (rzadko spotkam osoby ze zbliżonymi wadami) i ulżyło mi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości