Warszawa Walentynki 14.02.2016
#1
Nie wiem czy to wypali, ale spróbować można, w gorszym przypadku można będzie przekształcić to w zwykłe spotkanie gdy będzie za mało osób lub będzie znaczna przewaga którejś z płci. Będzie rozgłaszane jeszcze na trzech forach tego typu jak to w celu ściągnięcia większej liczby osób.

Event podyktowany jednym walentynkowym tematem na pewnym forum i forumowego marudzenia spędzenia tego dnia w czterech ścianach w pojedynkę, to jest okazja by choć minimalnie coś zmienić w tym temacie albo przynajmniej spróbować.

Schenell dates/szybkie randki/nie wiem jak to tam jest po angielsku: fast dates? to nic innego jak szybkie randki trwające max 5 minut. Każdy uczestników rozmawia z każdym z uczestników 5 minut, po czym zaczyna rozmowę z kolejną rozmowę, a na kartce sobie zapisuje nick osoby, która wpadła jej w oko w czasie któryś z tym rozmów i może spędzić ten dzień z tą osobą czy co tam sobie chce..Jeszcze pomyślę nad tym jak to rozwiązać organizacyjnie, ale najpewniej w drodze losowania.

Data: 14.02.2016,13:00
Miejsce: Stare Miasto, rozglądam się na konkretnym lokalem do tego celu.

PS: wyłącznie dla singli
PS2: raczej nie będę brał udziału jako organizatorUśmiech
PS3: prosiłbym o nie tworzenie żadnych list obecności, ma być niespodzianka, ale dawajcie info na PW jeśli zamierzacie być. Będzie info o ilości osób.
PS4: żadnych emigrantów, nieśmiałych zagranicy, wyłącznie fobicy etc. z PL z tego typu for.
#2
xD

No nie mogę xD

...

No dobra teraz poważnie Oczko Przypomina mi to speed date i chyba nawet tak się u nas temat nazywa Oczko Oczywiście idea bardzo fajna aczkolwiek:

(10-02-2016, 00:36 AM)nicky napisał(a): Nie wiem czy to wypali, ale spróbować można, w gorszym przypadku można będzie przekształcić to w zwykłe spotkanie gdy będzie za mało osób lub będzie znaczna przewaga którejś z płci.

[...]

PS: wyłącznie dla singli

Troszeczkę się to kłóci a w zasadzie nasuwa pewne ograniczenia. Czemu nie mogą przyjść pary w ramach towarzystwa lub po prostu osoby zajęte? Jeśli byłoby to luźne spotkanie połączone z takim speed date to takie osoby po prostu nie brały by udziału w tej zabawie. W końcu to Walentynki a nie swaty więc również a może nawet przede wszystkim to święto tych, którzy już kogoś mają Oczko Chyba, że chodzi o efekt taki by nie za wiele osób przyszło i by inni nie peszyli tych, którzy "randkują" tonie mam pytań Duży uśmiech

PS. Mnie i tak nie budziet xD
#3
Frei kosten. Jakbys mial zone i bys chodzil po speed date'ach to bys zarobil od niej po glowie.

Gesendet von meinem SM-G360F mit Tapatalk
#4
A jakbym ją zabrał ze sobą i żadne by w niczym nie uczestniczyło? Język

Chyba, że ta propozycja jest kierowana wyłącznie w celach randkowych to wtedy to pierwsze zdanie ciut nie pasuje chyba, że całe spotkanie niezależnie od charakteru only for singiels Duży uśmiech
#5
Jako kibic?:p

Gesendet von meinem SM-G360F mit Tapatalk
#6
Chociażby Duży uśmiech
#7
Z racji frekwencji i niezłego zapchania czasowego w tym weekendzie, anuluję to spotkanie. Na cztery fora zgłosiło się 4 osoby, sami faceciJęzyk Ale Łukasz wspominał coś na alternatywnym spotkaniu na Bemowie przy bilardzie/ping pong etc. właśnie w tą niedzielę gdyby to miało nie wypalić. Możecie iść w tym kierunku
#8
Nio kobitki nie ładnie xD


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wspólne walentynki. Domo 0 1,210 31-01-2016, 21:36 PM
Ostatni post: Domo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości