[Warszawa] Wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia
#1
Gwiazdka 
Wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia, ale wiem, że nie każdemu się ona przytrafia. :-) Szukam takiej, którą zachwycę się od pierwszej rozmowy, bo tylko wtedy jest szansa, że między dwojgiem ludzi może wytworzyć się to "coś". :-) 

Wolę dziewczyny spokojniejsze i trochę nieśmiałe, nie będące materialistkami gapiącymi się godzinami w telewizor albo smartfona, niż takie, co mają mentalność podrywaczek i pustkę pod grzywką, choć same uważają się za najładniejsze i najmądrzejsze. :-) Nie interesują mnie osoby, które mają przyjaciół wśród mojej płci - w normalnym związku nie ma miejsca dla trzeciej osoby.

Wiek to liczba, ale są faceci, którzy nie tyle lubią młodsze dziewczyny, co uważają, że w pewnym wieku nie można już budować niczego z rówieśniczką. Ja do nich należę. Dlatego możesz być w dowolnym wieku, o ile nie przekroczyłaś 24 lat (ja przekroczyłem 30-tkę). Mam prawo do swojego zdania i z pewnością go nie zmienię. 

Nie szukam dziewczyny na miesiąc czy pół roku - to chyba oczywiste, ale jeżeli nie umiesz czytać ze zrozumieniem, chcesz przesłać mi "złotą myśl", że jestem naiwny lub dopatrujesz się czegoś złego w tym, co napisałem, to napisz do kogoś innego. Nie zawracaj mi głowy również wtedy, gdy odpisujesz wielu osobom - szanujmy się, nie chodzi przecież o ilość, lecz o jakość. :-)

Nie "kręcę", zwykle mówię "prosto z mostu" i to chyba widać w tym ogłoszeniu. Jeśli nie masz poczucia humoru, łatwo wpadasz w złość albo jesteś przewrażliwiona, oczekując wyłącznie pochwał jak kapryśna, źle wychowana parolatka, to przeskocz do innego ogłoszenia. Ja będę czekał na wiadomość od dziewczyny normalnej, choćby czasami była banalnie zwyczajna. :-)

A wracając na chwilę do pierwszego zdania: miłość od pierwszego wejrzenia to w potocznym rozumieniu odczucie, że druga strona nadaje na tych samych falach, co my, występujące już przy pierwszym kontakcie. Wiąże się z "chemią", ale tu nie chodzi tylko o wygląd, czasami fizyczność może odgrywać trzeciorzędną rolę.

Mój e-mail: djakdowcip@gmail.com
#2
Kurde mistrz Duży uśmiech Zazdroszczę optymizmu i autoprezentacji. Normalnie sam na to nie wpadłem choć ja jeszcze 30-stki nie przekroczyłem (ale wiele mi nie brakuje). Słowo daję, że mistrzowskie ujęcie Uśmiech
#3
Mi się akurat ta autoprezentacja nie podoba i to nie dlatego, że nie jestem zainteresowana. Oczko
#4
No są pewne "wątpliwe" szczegóły, ale podoba mi się zwłaszcza jeden fragment, który jak nic pasuje do moich guścików, a w życiu nie wpadł bym na to, że można to tak elegancko ująć bowiem jakbym nie próbował inaczej to zaraz by jakiś odgórny osąd poszedł i taka prezentacja raczej by mi wówczas szkodziła Duży uśmiech Dlatego nawet nie próbowałem Zdezorientowany I chyba nie spróbuję :/
#5
Mi też nie Język
Zakłada konto, nie przedstawi się, nie napisze czym się interesuje, ani jakim jest człowiekiem ale za to rozpisze się bardzo szczegółowo kogo to nie szuka i czego nie wymaga od drugiej osoby... Duży uśmiech
Dochodzi do tego jeszcze kwestia "miłości od pierwszego wejrzenia" które dodatkowo będzie segregować ludzi i wywierać presję przy pierwszej rozmowie Duży uśmiech
Noo rzeczywiście mistrzowski optymizm, powodzenia Duży uśmiech

Jeśli pojawi się taki towar u nas w magazynie to napiszemy do Pana na podany adres email Oczko

Wkurzyłem się trochę... :'D
#6
Daj spokój wkurzać się takimi rzeczami xD Widziałem bardziej bulwersujące ogłoszenia i to w dwie strony Oczko A i nie on pierwszy w taki sposób potraktował to forum, wystarczy przejrzeć ten dział (chyba, że czyszczony był bowiem jakoś specjalnie jego historii nie śledziłem Oczko ).
#7
Dziękuję za wyrazy uznania. Uśmiech Na forum nie planuję się udzielać, za co przepraszam, ale w ogłoszeniu jest podany mój adres e-mail - wcześniej czy później jedna wartościowa dziewczyna do mnie napisze. Uśmiech PS. Nie siedźcie ciągle przed komputerem czy tabletem komentując moje ogłoszenie! Uśmiech
#8
Te mniej niż 25 lat to teraz czy każdego roku szukasz młodszej? ^^
#9
Tak w ogóle to czy miłość od pierwszego wejrzenia nie powinna być ponad wszelakimi kryteriami?
#10
Witam wszystkich, postanowiłem się zarejestrować na tym forum aby odpowiedzieć na ten wpis.

Wstępnie powiem, że myślę że tego typu ogłoszenie nie należy do tego miejsca, nie masz w sobie ducha nieśmiałości robiąc coś takiego. Ale przejdźmy od ogółu do szczegółu, czyli:

(24-07-2018, 22:58 PM)OPTYMISTAwarszawa napisał(a): Wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia, ale wiem, że nie każdemu się ona przytrafia. :-) Szukam takiej, którą zachwycę się od pierwszej rozmowy, bo tylko wtedy jest szansa, że między dwojgiem ludzi może wytworzyć się to "coś". :-)
Miłość od pierwszego obejrzenia jest wysoce romantyczna, ale według mnie bardzo naiwna i wiążąca się z zauroczeniem. Jeżeli Twoja miłość będzie bazować wyłącznie na nim - wcale nie twierdzę że musi sprawa pójść źle, życzę najlepszego. Ale z moich doświadczeń wynika że nie powinno się polegać na czymś takim, cierpliwe podejście i poświęcanie czasu na poznawanie tego, co jest wartościowe w innych ludziach poprzez rozmawianie z nimi jest najlepsze.

Moją dziewczyną nie zachwyciłem się podczas pierwszej rozmowy, właściwie to nie myślałem o romansie z nią tylko rozmawiałem o rzeczach które nas łączą. Obecnie zachwycony jestem tym, jak stara się być coraz lepsza w związku, który razem zbudowaliśmy.

(24-07-2018, 22:58 PM)OPTYMISTAwarszawa napisał(a): Wolę dziewczyny spokojniejsze i trochę nieśmiałe, nie będące materialistkami gapiącymi się godzinami w telewizor albo smartfona, niż takie, co mają mentalność podrywaczek i pustkę pod grzywką, choć same uważają się za najładniejsze i najmądrzejsze. :-) Nie interesują mnie osoby, które mają przyjaciół wśród mojej płci - w normalnym związku nie ma miejsca dla trzeciej osoby.

Pretensjonalne - to co powiedziałeś po tym, że lubisz nieśmiałe i spokojne dziewczyny. Część z takich wad da się pozbyć, nie muszą wcale skreślać osób z którymi się zwiążesz i polubisz spędzać czas. Za bardzo skupiasz się na znalezieniu ideału bez zapracowania sobie na niego. Polecam Ci postąpić po męsku i zapracować sobie więcej na to co chcesz uzyskać Uśmiech Poza tym część wad da się właśnie polubić!

Ale tego co napisałeś o przyjaciołach męskich Ci nie popuszczę. Nie możesz tak po prostu odbierać swojej ukochanej osobie potencjalnie połowę jej znajomych. Poza tym czy Ty też jesteś gotów na zastosowanie się do takiej surowej zasady? Związek to nie więzienie dla dwóch osób. Nie rób nikomu takiego typu krzywdy, proszę Cię. No i jeszcze, jeżeli boisz się o zdradę w związku, to może powinieneś raczej skupić się na poznaniu lepszym swojej lubej i zbudowaniu wzajemnego szacunku i przywiązania.

(24-07-2018, 22:58 PM)OPTYMISTAwarszawa napisał(a): Wiek to liczba, ale są faceci, którzy nie tyle lubią młodsze dziewczyny, co uważają, że w pewnym wieku nie można już budować niczego z rówieśniczką. Ja do nich należę. Dlatego możesz być w dowolnym wieku, o ile nie przekroczyłaś 24 lat (ja przekroczyłem 30-tkę). Mam prawo do swojego zdania i z pewnością go nie zmienię.

Wiek to także tylko słowo, a ze słów składa się reszta Twojej wypowiedzi. Takie trochę nic nie wnoszące zdanie... ale wracając do tematu: Szkoda że odrzucasz dziewczyny młodsze od siebie i bliskie Twojego wieku ale... ogólnie myślę że to jest fair, takie masz preferencje po prostu. Zwrócę Ci tylko raz jeszcze uwagę że robiąc sobie listę matrymonialnych wymagań na forum dla nieśmiałych osób możesz w ten sposób strzelać sam sobie w stopę. Powinieneś spróbować w innym miejscu lub podejść do sprawy cierpliwie - porozmawiaj np. z ludźmi na forach hobbystycznych i poznaj parę kobiet co się interesują tym co Ty. To dobra recepta na znajomości i więcej.

(24-07-2018, 22:58 PM)OPTYMISTAwarszawa napisał(a): Nie szukam dziewczyny na miesiąc czy pół roku - to chyba oczywiste, ale jeżeli nie umiesz czytać ze zrozumieniem, chcesz przesłać mi "złotą myśl", że jestem naiwny lub dopatrujesz się czegoś złego w tym, co napisałem, to napisz do kogoś innego. Nie zawracaj mi głowy również wtedy, gdy odpisujesz wielu osobom - szanujmy się, nie chodzi przecież o ilość, lecz o jakość. :-)

Nie widzę powodu aby Twoje ogłoszenie zawierało tyle atakujących zwrotów, dlaczego sądzisz że tyle powinieneś z nich używać? Szczególnie w takiej wypowiedzi, gdzie chcesz zainteresować kogoś swoją osobą. Not cool.

Eh, naprawdę oczekujesz że osoba będzie skupiać się na pisaniu z Tobą tylko dlatego bo Tobie tak to odpowiada? A jak założymy że  więcej osób do Ciebie napisze, to Ty tez się zastosujesz do swojej złotej zasady i odpiszesz tylko śmietance piszących? Masz czas, pogadaj ze wszystkimi i poznaj ich na spokojnie. Nie ma co robić wielkiej selekcji, jak rozmowa się wypali to naturalnie to wszystko wyjdzie. Swoją perłę możesz właśnie poznać wśród tych osób, u których nie spodziewałeś się tego.

(24-07-2018, 22:58 PM)OPTYMISTAwarszawa napisał(a): Nie "kręcę", zwykle mówię "prosto z mostu" i to chyba widać w tym ogłoszeniu. Jeśli nie masz poczucia humoru, łatwo wpadasz w złość albo jesteś przewrażliwiona, oczekując wyłącznie pochwał jak kapryśna, źle wychowana parolatka, to przeskocz do innego ogłoszenia. Ja będę czekał na wiadomość od dziewczyny normalnej, choćby czasami była banalnie zwyczajna. :-)

Opowiedz coś o sobie zamiast dawać same wymagania. Bądź kimś, kim można się zainteresować, a nie tylko osobą wymagającą wszystkiego by szło po jej myśli. Poza tym, doceniam przynajmniej Twoją szczerość, jest bardzo ważna w życiu. Choć samą szczerością nie da się wszystkiego uzyskać, trzeba mieć inne przymioty ^^

(24-07-2018, 22:58 PM)OPTYMISTAwarszawa napisał(a): A wracając na chwilę do pierwszego zdania: miłość od pierwszego wejrzenia to w potocznym rozumieniu odczucie, że druga strona nadaje na tych samych falach, co my, występujące już przy pierwszym kontakcie. Wiąże się z "chemią", ale tu nie chodzi tylko o wygląd, czasami fizyczność może odgrywać trzeciorzędną rolę.

Mój e-mail: djakdowcip@gmail.com

Jak ta druga osoba ma nadawać na tych samych falach, to i czy Ty jesteś gotów spełnić wszystkie swoje oczekiwania co do kobiet, które Ciebie interesują? Nie możesz oczekiwać od innych wiele jeżeli sam nie masz wiele do zaoferowania - szczerze mówiąc nic o Tobie nie wiem z tej wypowiedzi poza tym że jesteś wymagający i lecisz trochę na łatwiznę w miłości. Ale generalnie podoba mi się że potrafisz ładnie przemawiać i przekazywać swoje myśli, to jest w cenie. Ale nadal mimo to mam o Tobie niezbyt dobre wrażenie, więc dopisz coś o sobie więcej. Zainteresowania na przykład, co robisz w życiu, jakiego typu osobą jesteś.

Tak przy okazji jeszcze - jak tak lubisz pierwsze kontakty z ludźmi i chcesz według tego decydować na kim się skupisz, to czemu nie zastosujesz jakiejś innej metody na poznanie ukochanej? Np. randkowanie w ciemno albo czateria?


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dzien dobry albo zly, zycze tego pierwszego Vicious 3 2,718 03-06-2013, 22:59 PM
Ostatni post: Asia

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości