Wasze cele i marzenia na rok 2016
#1
Witam, zbliża się koniec roku i jak zawsze prawie każdy próbuje sobie ustalić nowe cele do zrealizowania, nie ma nic lepszego jak publiczna deklaracja i myślę że to miejsce będzie najlepsze, więc jeśli macie nowe cele na następny rok, to piszcie śmiało.
#2
Dożyć do końca następnego roku... To cel. A marzenie jest takie, żeby za rok o tej porze moim celem nie było tylko i wyłącznie to by dożyć do końca następnego roku.
#3
Znaleźć sens w życiu i stać się komuś potrzebnym..

Tylko tyle / aż tyle.
#4
Hmm... chcę postarać się wychodzić z łóżka.. bo ostatnio najlepiej bym z pokoju nie wychodziła.
Znaleźć jakieś hobby,które stałoby się moim życiem Uśmiech
#5
Po prostu byc zadowolonym z życia. Nie wiele wychodzilo mi w tym roku, zobaczymy co następny przyniesie
#6
wejść na najwyższy szczyt polski Rysy
#7
Jest tego trochę.Po pierwsze zdać egzaminy zawodowe,szkołę i maturę.Po drugie zdać prawo jazdy.Po trzecie powrócić do kręcenia filmów.Po czwarte pokonać nieśmiałość i lęk przed dziewczynami.Po piąte trenować ile wlezie by wyrobić sobie mięśnie i kondycje.Po szóste znaleźć drugą połówkę,wiem że to będzie najtrudniejsze z tych wszystkich wymienionych punktów.Pozatym skończyć z fajkami,alkoholem i ciągłym łapaniem doła.
#8
Nio Mario pierwsze co to dawaj tą koleżankę i biorę tu wszystkich na świadków, że jak chociaż nie spróbujesz to zawiedziesz nas wszystkich Język Także masz przerąbane bo całe forum teraz kibicuje Duży uśmiech Ale to dla Twego dobra Oczko
#9
W 2016 trzeba będzie więcej km pokręcić, więcej zwiedzić, więcej miejscowości zaliczyć, znaleźć więcej ciekawszych miejsc, do których powracałbym i zrobić jeszcze więcej zdjęć. Znaleźć w końcu dorywczą pracę i zaliczyć drugi rok studiów.
#10
Podobnie jak Diddy.

Owiele więcej kilometrów nakręcić,więcej ciekawych miejsc zwiedzić,zobaczyć, poznać nowych ludzi.Dodatkowo prawo jazdy A2 chce zrobić.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości