Witam :)
#1
Błąd 
Mam na imię Adrian mam 22 lata, pochodzę z pięknego Krakowa, znalazłem to forum przez gumtree (może ktoś coś wie na ten temat), nie ukrywam że raczej nie przez przypadek się tutaj znalazłem, niestety należę do grona osób zamkniętych w swoich czterech ścianach które mają na prawdę wielkie problemy z nawiązywaniem kontaktów przynajmniej tych w "realu"

Jakoś nigdy nie miałem problemu w znajdywaniu "znajomych" w internecie ale jak pewnie dobrze wiecie tacy znajomi nie są w stanie zastąpić tych z którymi się można spotkać wyjść na miasto, czy po prostu posiedzieć z kimś w domu i pogadać na przeróżne tematy.

Na moją niekorzyść działa też fakt że szybko się przywiązuję do ludzi, przez co wydaje mi się, że oddalam się też od ludzi bojąc się że przywiążę się do nich a później znowu powrócę do mojego małego zamkniętego pudełka nazywanego nicością lub pustką Smutny

Mam jakąś taką skrytą nadzieję że może dzięki temu forum poznam kogoś z Krakowa z kim będę mógł gdzieś wyjść lub pogadać.

Pozdrawiam.
#2
Ja mam podobnie,cieżko jest mi nawiązać nową znajomość w realu.Z tego co się orientuje jest tu kilka osob z Krakowa.Myslę ze spodoba Ci się na forum Uśmiech Jestem Michał,19lat,Elbląg.
#3
CzescUśmiech Miło że do nas dołączyłeś. Ja również latwiej nawiazuje kontakty przez Internet, bo latwiej mi jest pisac niz mówić.
Może pojawilbys się na którymś z naszych zlotów? Uśmiech
#4
Cześć Ninja
#5
(26-07-2015, 08:06 AM)marilyn2 napisał(a): CzescUśmiech Miło że do nas dołączyłeś. Ja również latwiej nawiazuje kontakty przez Internet, bo latwiej mi jest pisac niz mówić.
Może pojawilbys się na którymś z naszych zlotów? Uśmiech

chętnie, tylko pytanie czy ktoś w Krakowie organizuje jakiś zlot :|
#6
Cześć Uśmiech Ja również jestem z Krakowa.
Jak lubisz spędzać wolny czas? Co studiujesz/studiowałeś?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości