Wkurza Was rodzina?
#21
Denerwuje mnie moja rodzina ponieważ mam od niej zupełnie inny charakter i nie potrafię się z nią porozumieć. Z kuzynostwem, ciotkami i wujkami mam nikły kontakt, widuję ich raz na 5 lat zwykle nie rozmawiając z nimi. Jedynymi osobami z którymi potrafię się porozumieć to brat i rodzice. Niestety nie podoba im się mój charakter, jeszcze mama i tata w mniejszym stopniu potrafią to zaakceptować ale moje rodzeństwo tylko mnie krytykuje za to że jestem cichy. Od pewnego czasu tylko słyszę obelgi za plecami jakby mnie nigdy nie znali i nie wiedzieli że nie jestem mainstreamowym chłopakiem wieku studenckiego który całe dnie przebywa poza domem najlepiej w towarzystwie samych ładnych dziewczyn.
Odpowiedz
#22
Heh. To ja zrozumienie znajduję tylko u swej mamy i warto podkreślić, że bynajmniej nie w 100% tylko co najwyżej w jakiś 80%. Brat bywa, że mnie wspiera, ale baaaaaardzo rzadko. Tym bardziej, że on sam lubi być na świeczniku i jest totalnym przeciwieństwem mnie. O ile obaj mamy coś z dziecka to niestety brat wyciąga z dzieciństwa to co najbardziej wkurzające, czyli styla ala rozwydrzony dzieciuch. Wczoraj jak byliśmy z mamą u jego teściów na grillu to mi swojego psa kładł na karku kiedy siedziałem przy stole... no sam nie wiem po co... Urżnął się dwoma piwkami i mu odwalało jeszcze bardziej... W każdym razie do dziś pamięta jak to ja się urżnąłem z kolegami w pracy 11 lat temu i zrobiłem się bardziej rozrywkowy i twierdzi, że właśnie takiego brata chciałby mieć... Czyli nie da się ukryć, że moje prawdziwe ciche ja mu przeszkadza Szczerbol
Odpowiedz
#23
Wkurza mnie moja najbliższa rodzina. W ogóle nie potrafimy ze sobą rozmawiać, ojciec przybrał pozę naczelnego krytykującego i wyśmiewającego (bo to on jest rodzicem i może), mama zazdrosna jest o to, że ja mam jakiekolwiek uczucia i głośno o nich mówię. To dwoje osób emocjonalnie niedojrzałych - wiem już, że się nie zmienią, choć jest we mnie iskierka nadziei przez którą porzuciłam myślenie o swoim życiu. Tkwię przy nich, ale w środku czuję, że czas sie zwijać, biec przed siebie i nie oglądać się na nich.
Odpowiedz
#24
Szczerbol
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  relacje z rodziną i ich wpływ na nieśmiałość .m 16 6,463 12-07-2020, 23:24 PM
Ostatni post: vlad1431
Tęcza Rodzina aneet931 6 870 23-01-2020, 08:39 AM
Ostatni post: .m
  Święta z całą rodziną .m 15 11,290 13-07-2014, 00:33 AM
Ostatni post: Użytkownik Froum

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości