[Wrocław]  Poznam bez twarzy
#1
Od jakiegoś czasu zastanawiam się dlaczego zdecydowana większość ludzi, którzy zakładają swoje konta na jakimkolwiek portalu randkowym, nie dodaje swojego zdjęcia czy też awatara. Jak dla mnie trochę dziwna sprawa, bo skoro chcesz poznać może swoją miłość życia, to chowanie się za monitorem nie jest najlepszym pomysłem Uśmiech)  A prawda jest taka, że jesli nie pociąga cię ktoś fizycznie, nic z tego nie będzie.
Nie rozumiem czym to jest spowodowane, strachem, a może wstydzimy się siebie,a może jest jeszcze jakiś inny ważny powód o którym nie wiem?? 
O ile na forach ogólno tematycznych, np. motoryzacyjnych ,o gotowaniu czy innych tego typu jest to zrozumiałe, to już na portalu randkowym raczej nie do przyjęcia. Jedyny zrozumiały powód kiedy nie chcemy sie ujawnić, to taki kiedy będąc w stałym związku szukamy "jednodniowej przygody". Jednak nie chce mi się wierzyć, że prawie na każdym portalu typu "poznajmy się" ok 80% zalogowanych osób bez zdjęcia jest w rzeczywistości w stałym związku. 
A może to są te 7mln singli, którzy bezskutecznie szukają drugiej połowy...
Odpowiedz
#2
To jest pewnie dosc delikatny temat. Niektorzy - osoby z niską samooceną, będące w związku z osobami dość trudnymi (zazdrość, uwazajacymi partnera za wlasnosc i zabraniajacymi kontaktow z innymi ludzmi - niestety znam.takie osoby), wola nie pokazywac sie publicznie. Moze sie wstydza siebie uwazajac sie za malo atrakcyjnych, albo obawiaja reakcji innych i tego, ze nikt z nimi nie bedzie rozmawiac. Moze boja sie ze jak "znajomy mojej polowki" tu zajrzy i zobaczy moje zdjecie powie partnerowi o tym i będzie problem. Sa pewnie i tacy, ktorzy po prostu nie maja ochoty ujawniac swojego wygladu. Na portalach randkowych moze jest tez tak, ze czesc osob woli wpierw sie "zakolegowac" nazwijmy to tak i dopiero po jakims czasie podeslac swoje zdjecie. Czasem jest tak ze nawiazujac relacje niektorzy nie patrza pozniej na wyglad co w dzisiejszym swiecie jak zauważyłam dla wielu ma olbrzymie znaczwnie... ale 100% i informacje może dac ci tylko osoba ktora ma tak w profilu ;-)
Odpowiedz
#3
Wiele może być powodów, niektórzy zakładają konta z czystej ciekawości, żeby zobaczyć jak to wygląda, a jak już im się nie spodoba to wtedy się nie logują. Są też takie osoby, które aktynie tam przebywają, a nie mają zdjęć. Wynika to pewnie w głównej mierze ze wstydu i strachu, raz że ktoś może ocenić, można się nie cieszyć powodzeniem, a dwa, że ktoś ze "znajomych" może nas tam zauważyć, a nie chcemy, żeby nas tam widział. Być może obawy są bezpodstawne i nielogiczne, przynajmniej takie można odnieść wrażenie, ale skoro ktoś nie zamieszcza zdjęcia to wychodzi na to, że ma jakieś podstawy, żeby tak robić.
Według mnie ciężko kogoś znaleźć na portalach randkowych i to nawet jak się zamieści zdjęcie. Sporo osób mówi, że tam trzeba się czymś pochwalić, podróżami, stanem posiadania itd., inaczej się nie ma powodzenia. Ktoś kto nie zamieszcza zdjęcia pewnie nie ma się czym pochwalić i może szuka takich osób na swoją miarę? Gdybym zakładał konto na takim portalu i nie zamieścił zdjęcia to pisałbym raczej do takich kobiet, które też ich nie zamieściły.
Odpowiedz
#4
Można też być poprostu niefotogenicznym Oczko
Nie każda kobieta może wyglądać jak Naomi Nagata  Szczerbol Zdziwko
Portal randkowy - jak sama nazwa wskazuje - służy do umawiania się na randki.
Real weryfikuje wszystko. 
Dla mnie brak zdjęcia nie byłby przeszkodą - ale zbyt długie siedzenie przed ekranem i brak chęci przejścia w real (bez względu na to czy wiemy jak wyglądamy czy nie - przecież kawa czy spacer to ani nie od razu ślub ani nie zbrodnia) już tak.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości