Wybierz.
#1
[Obrazek: obrazek-do-tekstu.jpg]


Zadanie jest bardzo proste. Wybierz ostać z poniższego obrazka. Pod obrazkiem znajduje się opis psychologiczny każdej postaci z drzewka. To bardzo szybki sposób, aby sprawdzić jakim typem osobowości jesteś.

Czas na wyniki testu
Do każdego numeru przypasowany jest konkretny opis osobowości. Sprawdź.
Numer 1, 3, 6, 7
Zdecydowanie jesteś wojownikiem. Nie poddajesz się łatwo i starasz się zawsze walczyć z przeciwnościami. Tylko pogratulować odwagi i determinacji!
Numer 2, 11, 12, 18, 19
W towarzystwie zawsze błyszczysz. Inni odnoszą się do ciebie z ogromnym szacunkiem. Chętnie pomagasz innym i jednocześnie nie boisz się zwrócić o pomoc.
Numer 4

Optymizm to twoje drugie imię. Nie boisz się walczyć o marzenia, bo wierzysz, że wszystko jest w twoich rękach. To sprawia, że czujesz się szczęśliwy i z pozytywnym nastawieniem brniesz przez życie.
Numer 5
Nie wszystko idzie zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Zapewne jesteś zniechęcony i nie potrafisz znaleźć w sobie siły, by zmienić swoje życie. Postaraj się na chwilę zapomnieć o uciążliwych sprawach, by znaleźć radość w życiu.

Numer 8
Prawdziwy indywidualista. Masz własne poglądy i nie interesuje cię dopasowanie się do reszty. Pamiętaj jednak, że czasem warto się otworzyć na świat, na pewno na tym nie stracisz.
Numer 9
Jesteś wulkanem energii. Wypełnia się radość życia, dużo się uśmiechasz i nie boisz się śmiałych kroków. Twoja przebojowość budzi podziw.

Numer 10, 15
Jesteś jak kameleon. Nie masz problemu z dopasowaniem się do nowych sytuacji, ludzi czy miejsc. Nie boisz się zmian i wszystko przyjmujesz ze spokojem i opanowaniem. Nigdy nie pozwalasz ponieść się emocjom.
Numer 13, 21
Choć starasz się izolować i jesteś bardzo zamknięty w sobie, często czujesz się samotny. Być może najwyższy czas się otworzyć i z kimś porozmawiać.

Numer 14
Nie jesteś zadowolony ze swojego życia. Świat widzisz w ciemnych barwach. W takiej sytuacji bardzo ważne jest wsparcie. Warto także wykluczyć depresję.
Numer 16, 17
Przeżywasz wspaniałe chwile i pragniesz podzielić się nimi ze światem. Swoją radością najchętniej obdarowałbyś cały świat. Pielęgnuj te chwile, by trwały wiecznie.
Numer 20
Starasz się zachować równowagę emocjonalną. Nie lubisz przegrywać i pragniesz zawsze odnosić sukces, by stać się wzorem dla innych. Nie zniechęcaj się jednak drobnymi porażkami, twoja postawa w przyszłości z pewnością zaprocentuje.
A ty jakim typem osobowości jesteś?Pomyślałam, że może komuś też ten quiz może się spodobać  Uśmiech Miłej zabawy Uśmiech
Odpowiedz
#2
Ej, ale nr 19 zrzuca z drzewa drugą osobę, gdzie tu pomaganie? Duży uśmiech Hmmm... może ja na to źle patrzę?
Odpowiedz
#3
(02-04-2018, 10:50 AM)MamMokrePranie napisał(a): Ej, ale nr 19 zrzuca z drzewa drugą osobę, gdzie tu pomaganie? Duży uśmiech Hmmm... może ja na to źle patrzę?
Czyli nie ja jedna Tak to widzę.

Siebie widzę jako połączenie 21 i 13.

Numer 13, 21
Choć starasz się izolować i jesteś bardzo zamknięty w sobie, często czujesz się samotny. Być może najwyższy czas się otworzyć i z kimś porozmawiać.
Odpowiedz
#4
Ten test nie jest dla mnie. Wszystko widzę na odwrót. Kolejny przykład postać nr 6. Wg mnie leniwa klucha, czekająca aż ktoś ją wciągnie na to drzewo, wg testu wojownik itepe itede. Jest więcej takich przykładów...
Odpowiedz
#5
Cofam powyższą odpowiedź, nie zauważyłam, że to piątka xDDD
Odpowiedz
#6
(02-04-2018, 11:27 AM)MamMokrePranie napisał(a): Ten test nie jest dla mnie. Wszystko widzę na odwrót. Kolejny przykład postać nr 6. Wg mnie leniwa klucha, czekająca aż ktoś ją wciągnie na to drzewo, wg testu wojownik itepe itede. Jest więcej takich przykładów...
Dlatego też wspomniałam o zabawie Oczkofajnie jest poznać interpretację innych. Zwłaszcza te, które różnią się z opinią autora. W tym przypadku też uznałam "wojownik (?)" Ehhh. Czekam na dalsze interpretacje. I chyba piwrzucam inne testy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości