Wymiana karty Sim na Micro
#1
Cześć, wymieniał ktoś z Was kartę Sim na Micro? Płaci się coś za to czy w salonie wymienią za darmo? Ja mam w sieci Orange.
#2
Ja swoją sama ucięłamUśmiech

A tak odnośnie pytania, to z tego co wiem, nic się nie płaci.
#3
W Orange właśnie chcą 25 złotych
#4
O ranyy, a w T-Mobile jest za darmo.
#5
W Play tak samo za darmo
#6
Ja gdy kupowałem folie do telefonu to wycięli mi za darmo
#7
Ale w jakiej sieci ;-)
#8
Ja zrobiłem to w pierwszym lepszym punkcie. Za wycięcie dałem 10 zł. Ale facet poinformował przed, że może nie działać.
#9
Ja wyciąłem, ale nie działała - nie łapało zasięgu. Właściwie to nie wiedziało nawet, z jakiej jest sieci, ale dane i kontakty zostały. Musiała mi zadrżeć ręka :/
W Orange jest odpłatna możliwość wymiany w każdym salonie. Przychodzisz, podajesz numer (albo imię i nazwisko - jak masz abonament) i płacisz 25 złotych. Po jakimś okreslonym czasie (zwykle kilka godzin choć bywa natychmiast, warto zapytać) starsza karta traci ważność i można zacząć używać drugiej. Nadal jednak można ściągnąć z tej pierwszej kontakty i inne zapisane na niej informacje, jednak nie łączysz się już z siecią.
Ze względu na to warto mieć od razu dwa aparaty, żeby nie stracić łączności ze światem.
Offtop.
W nowych telefonach są funkcje pozwalające na skopiowanie zawartości telefonu (SMS, kontakty, kalendarz itp.) bardzo sprawnie i szybko. Np. w Windows Phone jest funkcja Przekaż Moje Dane. Z tego, co pamiętam, w iOS i Andku także są takie funkcje, więc masz 98% szansy, że się powiedzie chociaż z kontaktami, a zaleznie od firmy może to być coś jeszcze.
#10
Dlatego ja wolałem zapłacić niż samemu popsuć.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości