Z kim się lepiej dogadujecie? Z mama czy z tata?
#1
I dlaczego?
Odpowiedz
#2
Z tatą. Częściej rozmawiam z moją mamą i jestem wobec niej bardziej otwarta, ale większą nić porozumienia mam zdecydowanie z tatą.
U mnie w ogóle sytuacja rodzinna zawsze była trochę nietypowa, bo mój tata odkąd byłam zupełnie mała pracował w innym mieście i widywałam go bardzo rzadko, czasem 1-2 razy w miesiącu, więc byłam wobec ojca zawsze bardziej nieśmiała i to mi po części zostało do dziś.
Przez całe życie bardzo mi go brakowało, ale mimo to czuję, że z moim tatą częściej się zgadzam w wielu sprawach, lepiej się z nim rozumiem, no i tak jak ja też jest introwertykiem, więc mamy podobne charaktery.
Odpowiedz
#3
rodzice są po rozwodzie więc z ojcem nie utrzymuje kontaktu a z mamą nie mogę się dogadać nawet nie lubię z nią rozmawiać
Odpowiedz
#4
Z mamą mam lepszy kontakt ale to dlatego, że spedzałem z nią większość czasu.
Odpowiedz
#5
Z mamą niezbyt, a z tatą nigdy nie miałem okazji. Chyba się w tym temacie nie odnajdę Oczko
Odpowiedz
#6
Zdecydowanie z mama. Gdy potrzebuje porozmawiac, zawsze znajdzie dla mnie czas i dobre slowo. Z tata bywa roznie, ze wzgledu na jego specyficzny charakter, uwaza, ze krzykiem wiecej zdziala niz zwykla rozmowa, poza tym ma bardzo staroswieckie poglady, z ktorymi nie do konca sie zgadzam a ze oboje jestesmy uparci...

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#7
Ciężko powiedzieć, bo oboje mają w sobie zarówno coś trudnego, jak i łatwego w codziennych kontaktach. Tata bywa mrukliwy i małomówny, przez co nieraz ciężko z nim zacząć dyskusję, ale kiedy ma ochotę na pogawędkę, to idzie dość gładko.
Natomiast, jesli chodzi o mamę, bywa choleryczna i nerwowa, ale potrafię ją zrozumieć. Mamie jednak mogę więcej powiedzieć, z tatą krępowałabym się podjąć tematy intymne, bo nigdy na takie tematy nie rozmawialiśmy. Dlatego sądzę, że z mamą się lepiej dogaduję i mam lepszy kontakt, ale to nie oznacza, że z tatą mam zły.
Odpowiedz
#8
Ja lepiej dogaduję się z tatą, chociaż z mamą też mam b. dobry kontakt. Moja mama mówi, że jesteśmy z tatą jak dwie krople wody, może to dlatego mamy taki kontakt Uśmiech.
Odpowiedz
#9
Z bratemOczko Moi rodzice no cóż są wspaniali i naprawdę wszystko im zawdzięczam jednakże jeśli mam jakiś problem albo coś mnie gnębi to zazwyczaj pierwszą osobą która to zauważa i której coś powiem jest mój starszy "brader"Uśmiech
Odpowiedz
#10
Z mamą, bo mam z nią najlepszy kontakt Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości