Zaproszenie na mistrzostwa w mafię!
#1
Witam was i na starcie przepraszam za opóźnienie w dostarczeniu zaproszenia (spowodowane głównie problemami z rejestracją u was na forum).

Przybywam z odległego internetu, by zaprosić was do wzięcia udziału w 6 sezonie mistrzostw w mafię!

Jeśli jesteście zainteresowani, prosiłbym do 26 kwietnia o informację, tutaj, lub na discordzie (taki komunikator) z nickiem osób które będą was reprezentować.

Więcej informacji znajdziecie w tym dokumencie: https://docs.google.com/document/d/1E9x7...5p4W4/edit

Z tym, że ewentualny kontakt na discordzie proszę w zamian do "Exce#0538", jako że z organizacji ja zostałem przydzielony do pomocy waszej społeczności.

Dobra, jako że część oficjalną mamy za sobą, chciałbym jeszcze dodać kilka słów od siebie.

Cześć, jestem roz i jestem w organizacji turnieju w tym roku, a sam startowałem już dwa razy.

Mam dla was 3 rady:
1. Turniej jest w języku angielskim. Ale nie należy się zbytnio prejmować jeśli nie macie perfekcyjnego zasobu słownictwa. Do turnieju przystępują społeczności z takich krajów jak Brazylia, Meksyk, Ukraina, Niemcy. Jak się pewnie domyślacie, dla nich też nie będzie to rozgrywka w języku ojczystym. Ważne żeby się dogadać i to tyle.
2. Runda eliminacyjna trwa przez prawie 3 miesiące. Jeśli któreś z was nie będzie w stanie grać w jakimś okresie, nie będzie problemu żeby was przenieść do innego meczu, w dni w które wam pasuje.
3. Jeśłi czegoś nie rozumiecie, pytajcie. Po to tu jestem, by wyjaśnić wszystko odnosnie działania turnieju, a że rodakom pomocy się nie odmawia, mogę dać też kilka rad odnośnie jak się najlepiej zaprezentować. Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości