Zasrańcy z psami
#1
Smutek 
Czy macie może jakieś ciekawe i skuteczne sposoby na skur...
... na tych "ludzi" co chodzą sobie z piesiełkami, ale uważają, że z oschodów tych psów to najlepiej sąsiad się ucieszy i wysadzają te psy na ogrodzenia sąsiadom (kij z tym, że nieopodal jest łączka i można przejść raptem z tym psem kilka metrów dalej by sobie ten zrobił co chce i ile chce, nie najlepiej na świeżo malowanym ogrodzeniu sąsiada by ozdóbka była).
Odpowiedz
#2
Ludzie nie zwracają na to uwagi. Dla większości to naturalne. Jeśli wiesz kto to jest to możesz podejść i powiedzieć że jeszcze raz taka sytuacja i pójdziesz z tym na policję. Zdjęcia ani filmu nie zrobisz żeby mieć dowód bo RODO.
Odpowiedz
#3
Ale zwierzę chyba można nagrać "w akcji"? RODO chyba nie dotyczy dóbr osobistych obywatela psa Duży uśmiech a tylko mając dowody można to zgłosić i wtedy mandacik dla właściciela.
Odpowiedz
#4
Ludzie wyznają ostatnio zasadę bezstresowego obchodzenia się także ze swoimi zwierzętami. Psu wolno, bo to tylko zwierzę. A potem kończy się tak, że piesek zagryza 12 letniego chłopca na oczach drugiego 12 letniego chłopca, który próbował mu pomóc, by piesek nie zagryzł mu kolegi. Przez debila ojca dziecko przeżyło taką traumę, że do końca życia będzie z tym żył. Zaczyna się niewinnie, od obsikiwania czyjegoś płotu, a kończy się jak wyżej. Dlatego trzeba to zgłaszać i niszczyć w zarodku, bo to ten człowiek jest właścicielem tego psa, a nie pies człowieka.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#5
Dokładnie. Moja mama ostatnio pogoniła jedną babkę by nie obsikiwała psem nam ogrodzenia i powiedziała by sikał u siebie, a ta babka odpyskiwać zaczęła, że sika u siebie. To już jest wyższy level durnoty.
2 lata temu z resztą opisałem psi problem w narodzie w ten sposób: http://cichyblognews.blogspot.com/2018/07/psia-mac.html
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości