Zmęczenie,przemęczenie?
#1
Słuchajcie, czasem mam tak, że wstaje rano i jest mi ciężko, czuje się właśnie...zmęczony bądź przemęczony. Każda czynność tego dnia staje się dla mnie udręką. Nie zawsze tak mam. Zdarza się to raz na jakiś czas ale wówczas nic mi się kompletnie nie chce. Zrobię to co muszę zrobić ale męczę się przy tym jak nie wiem co...taki stan jest strasznie irytujący.Ktoś z Was wie jak temu zaradzić? Nie wiem czy nazwać to dniem lenistwa wrodzonego Duży uśmiech bo chcę coś robić ale czuje takie mega zmęczenie mimo np. że dzień wcześniej miałem lekki dzień. Nie wiem o co chodzi. Może warto przejść się do lekarza. Badania robiłem i zdrowy byk jestem Duży uśmiech.
Odpowiedz
#2
zla dieta, malo snu lub jestes wrazliwy na zmiane pogody (wypadlo mi slowo) takie sa moje typy
Odpowiedz
#3
(01-04-2017, 18:48 PM)Mansur napisał(a): Słuchajcie, czasem mam tak, że wstaje rano i jest mi ciężko, czuje się właśnie...zmęczony bądź przemęczony. Każda czynność tego dnia staje się dla mnie udręką. Nie zawsze tak mam. Zdarza się to raz na jakiś czas ale wówczas nic mi się kompletnie nie chce. Zrobię to co muszę zrobić ale męczę się przy tym jak nie wiem co...taki stan jest strasznie irytujący.Ktoś z Was wie jak temu zaradzić? Nie wiem czy nazwać to dniem lenistwa wrodzonego Duży uśmiech bo chcę coś robić ale czuje takie mega zmęczenie mimo np. że dzień wcześniej miałem lekki dzień. Nie wiem o co chodzi. Może warto przejść się do lekarza. Badania robiłem i zdrowy byk jestem Duży uśmiech.

Zrobiłeś wszystkie badania? Biochemię wątroby również? , może to typowe znużenie , dużo o tym czytałem czasami takie objawy zmęczenia i znużenia pojawiają się przy problemach z wątrobą.
Odpowiedz
#4
Biochemii wątroby nie robiłem. Spać mi się nie chce, tylko czuje się tak jakby cała energia została ze mnie wyssana. Bardzo możliwe, że zła dieta...
Odpowiedz
#5
przejdz sie moze do dietetyka albooo co rano pij guarane czy cosDuży uśmiech
Odpowiedz
#6
Może zmienię sposób żywienia. Nie jem zbyt dużo. Owoców prawie w ogóle nie jem, warzywa rzadko. Ogólnie moja dieta jest bardzo uboga.
Odpowiedz
#7
Ja mam tak, gdy pójdę pózno spać i nie prześpię swoich 8 godzin. Wtedy cały dzień mam zawalony.
Odpowiedz
#8
No ja tak nie mam. Mogę przez cały tydzień wstawać 4 rano i spać po 5 godzin i potem w środku następnego tygodnia nagle złapie mnie takie przemęczenie i następnego dnia już jest normalnie i dalej wioo.
Odpowiedz
#9
(01-04-2017, 19:19 PM)Mansur napisał(a): Może zmienię sposób żywienia. Nie jem zbyt dużo. Owoców prawie w ogóle nie jem, warzywa rzadko. Ogólnie moja dieta jest bardzo uboga.

Co do diety i sposobu żywienia, ja też ostatnimi czasy spożywałem bardzo mało owoców i warzyw. Po pewnej diagnozie którą usłyszałem od lekarza musiałem przejść na bardziej zdrowe żywienie. Nie powiem wcześniej nie odżywiałem się jakoś źle , starałem się urozmaicać posiłki jeść nie za dużo
a częściej i takie tam. Zainwestowałem w Blender Kielichowy i teraz miksuję sobie świeże owoce i robię koktajle owocowo-warzywne codziennie.
Piję takie specyfiki już od ponad 2 tygodni i widzę rezultaty. Mogę powiedzieć z pełną szczerością że czuję się coraz lepiej i poprawił się stan 
mojej cery. Polecam :-)
Odpowiedz
#10
I skorzystam z rady. Nic mi nie zaszkodzi a na pewno pomoże Uśmiech może w tym leży też to, że nie potrafię przytyć.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości