Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.


Budowa samooceny
#1
Macie tak, że gdy ktoś przyznaje Wam racje w czymś to czujecie się lepiej i wasza samoocena rośnie?

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
No tak ._.
Czekaj, łączę wątki Podejrzany
#3
Choć moja samoocena jest prawie na zerowym poziomie, to właśnie tak się dzieje gdy ktoś przyzna rację, gdy okażę się komuś potrzebny/przydatny do czegoś.

Ale to rzadkość...
#4
Musisz sobie podwyższyć samoocenę. Będzie ci się lepiej żyło z lepszym nastawieniem do siebie. Jak ktoś przyzna mi rację, to czuję się zawstydzony i właściwie to nie chciałbym być chwalony.
#5
Twoje samopoczucie jest lepsze ale przez chwile. Wcale samoocena nie rośnie po tym.
#6
Różnie to bywa Duży uśmiech Ale najczęściej tak.
Umiał wyznawać miłość, niestety, nie bardzo wiedział jak kochać.
#7
Jakie proste rozwiązanie naszej samooceny Uśmiech

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
#8
A weź i zwieksz.. Niełatwa sprawa.
#9
Właściwie to nie mam tak. Kiedyś tego bardzo nie lubiłem bo mnie to okropnie zawstydzało, teraz zwyczajnie mnie to nie już rusza jeśli mam rację. Może to moje zimne i twarde podejście do życia.
Aczkolwiek zazwyczaj po prostu nie mówię nic i robię po swojemu. Albo po kimś poprawiam bez słowa. Mam tak z Panią weterynarz, zawsze odstawia butelki z lekami, maści i ampułki oraz pudełka z pigułkami byle jak. I tak jak zawsze sprzątam w gabinecie przed badaniem następnego zwierzaka gdy międzyczasie doktor wypisuje dokumenty, to układam to wszystko poprawnie. Czy też na labolatorium, kiedy ktoś sobie nie radzi z mikroskopem to po prostu podejdę i bez słowa ustawiam tej osobie mikroskop tak jak powinno być. Męczy mnie mówienie. Jedyne co zauważam że ludziom jest łatwiej wtedy.
Jos uskot itseesi, voit tehdä ihan mitä vaan elämässäsi.

[Obrazek: ZUT2FuN.png]
#10
Hehe. Przypominasz mi Lisie męża siostry Bożenki w "Na dobre i na złe". Takiego łysego holendra czy coś takiego Język Pewnie i tak nie kojarzysz, ale on to ma taki zimny na mój gust charakter w tym serialu. Prawie nigdy się nie uśmiecha a emocje jak już jakieś okazać musi to robi to w specyficzny sposób nieco odmienny niż inni. No i te chłodne spojrzenie xD Nie raz miałem bekę, że powinien grać bosa mafii a nie lekarza xD Zawsze zimna krew xD
[Wideo: ]

"Kiedy mówisz, że kochasz mówisz nieodwołalnie. Kochasz na całe życie."

"Zawsze życie pod górkę... Kiedy skłaniam głowę patrząc pod nogi to wydaje się, że idę do góry..."

"Wstydzę się tego, że wstydzić muszę się..."

"Innym jestem winny tylko to co od innych sam otrzymałem..."

"Nie myli się ten kto nic nie robi..."

"Towar macany należy do macanta..."
Język

Zapraszam na mój blog
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości