Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
, nie blokuj reklam, daj zarobić na utrzymanie strony UśmiechCała prawda o życiu | Wezwanie do przebudzenia
#1
Nie jedno z was myślę po obejrzeniu tego filmu byłoby zgodnie z tym co jest w nim powiedziane powiedzieć "Przejrzałem(am)", albo "Przebudziłem(am) się". No cóż. Akurat ja jestem jednym z tych co tak nie powiedział bo upewniłem się tylko, że faktycznie tak jest. Za podobne teorie jednak często byłem negowany więc myślę, że jestem chyba jednym z naprawdę nielicznych wyjątków, którzy ani nie doznali obrzydzenia ani "przebudzenia". Można powiedzieć, że ten film do mojego postrzegania świata wnosi tylko pewne fakty, o których nie do końca miałem pojęcia i przekształca nieco formę, ale motyw główny czyli elitaryzm dla władzy i pieniążka za cenę choćby wielu istnień jest tu jak najbardziej potwierdzony. Film może wydawać się nieco absurdalny i dość nudny, ale polecam obejrzenie i uważne zapoznanie się ze wszystkim co przedstawia oraz konfrontowanie tego z rzeczywistością na taki choćby chłopski rozum odrzucając przy tym zdanie większości i wpajane informacje szukając własnego odniesienia. Miłego seansu Oczko no i wielu wniosków osobistych.
[Wideo: ]

"Zawsze życie pod górkę... Kiedy skłaniam głowę patrząc pod nogi to wydaje się, że idę do góry..."

"Wstydzę się tego, że wstydzić muszę się..."

"Innym jestem winny tylko to co od innych sam otrzymałem..."

"Towar macany należy do macanta..." Język

Zapraszam na mój blog - Cichy Blog News
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości