Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.


 •  Wstecz
 • 1
 • ...
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10(current)
Chcesz porozmawiać? Zostaw swoje namiary!
#91
Cześć. Mieszkam w woj. pomorskim. Jakby chciał ktoś pisać ze mną to priv. Komórkę w privie mogę podać ale wtedy to kontakt sms. W pracy używam jak najmniej telefonu.
Odpowiedz
#92
Ogłoszenie z kluczykiem. Od czego zacząć? Prawie jak bohater ''Purpurowej róży z Kairu'' wyszedłem z ekranu w kinie i zacząłem żyć w świecie zwyczajnym. Fikcyjni marzą o prawdziwym życiu, prawdziwi marzą o zwyczajnym. Los rzucił mnie ostatecznie do malowniczej miejscowości na południu Polski, nad którą góruje wielki krzyż, postawiony bez sensu i polotu. Lgnę do ludzi, czasem ich naprawdę lubię, czasem nawet mnie wzruszają, chociaż bez wzajemności.

Dobry słuchacz, jeszcze lepszy opowiadacz. Na zewnątrz zdystansowany, wycofany, ironiczny, wewnątrz wrażliwy i nieco emocjonalny. Fan Królika Bugsa, Sąsiadów, rodziny Adamsów, Jamesa Bonda (ach, te chłopięce zabawy z bronią i gadżetami!), urody Carole Bouquet, ciętych ripost Bogusława Lindy, antyków (sam się takim czuję), audycji Tomasza Beksińskiego (nie pytajcie mnie o ''Ostatnią rodzinę''!) i wierny czytelnik Tygodnika ''NIE''. Piszę opowiadania, wierszyki, książeczki, bajki dla dzieci, w których tłumaczę się z życia swojego i innych. Naśladuję obecnie stylowo Hłaskę i Świetlickiego, ale to etap przejściowy i wkrótce wyrobię swój własny styl. Przez ostatni rok grałem na perkusji jazz z licznymi składami, ale wszystkie te składy szybko się rozleciały, być może dlatego, że ja w nich grałem. Taki urok.

3/4 mojego życia stanowi muzyka. Zespołem mojego życia jest bez wątpienia Riverside (chciałbym wybrać się z kimś na jeden z październikowych koncertów, a może nawet dwa?) dalej Lisa Gerrard (zarówno solo jak i w DCD), Steven Wilson, Anathema, Paradise Lost, KAT, Type O Negative, Tiamat, Bel Canto, Lebowski, Świetliki. Kiedyś był Closterkeller, ale po ''Kolorowej Magdalenie'' mam wielki uraz, po którym jeszcze do siebie dochodzę. Poza tym dużo muzyki filmowej, jazzu, na wieczory najlepiej sprawdza się Sade, obecnie odkrywam Bjork (w tym momencie podpisuję na siebie wyrok śmierci!). Wolę melodramaty od horrorów, wolę chińszczyznę od kebabów, wolę masakrę od kompromisu, wolę rozmowy telefoniczne od klikania. Ponoć mam radiowy głos, więc jeśli lubisz nocne rozmowy filozoficzne z męskimi, niskimi głosami - jestem do Twojej dyspozycji. Chciałbym znaleźć kogoś z podobnym obłędem w oczach (zdjęcie obłędu w oczach na priv, For your eyes only) aby słuchać wspólnie swoich muzyk, oglądać swoje filmy, czytać swoje wiersze (może piszesz?). Żeby polatać sobie i żeby nic nie ściągnęło na ziemię. W dodatku mogę pokazać Ci swoją trumienkę. Ładna, dwuosobowa. Prawdopodobnie jestem młody, prawdopodobnie atrakcyjny i romantyczny. Tylko z główką odwiecznie poza normą, ale to przecież przypadłość wielu, prawda? Zostaw wiadomość po usłyszeniu sygnału. Priv lub GG: 47203819 lub facebook: https://www.facebook.com/janszczesnysmutny
Odpowiedz
#93
Mój numer GG 62265687
Odpowiedz
#94
Witam i zapraszam do siebie. Zbliżają się długie, jesienne wieczory, a ileż można spacerować samemu w strugach deszczu? :-)
Napiszesz?
Mój nr gg to 8348119
Odpowiedz
#95
Mam nadzieję, że tych strug deszczu nie będzie zbyt wiele...
Odpowiedz
#96
Z przyjemnością z kimś pogadam o wszystkim i o niczym, mój numer GG 60316352.
Odpowiedz
#97
Hej, chętnie poznam nowe osoby. Mój numer GG: 69268223. Coś o mnie - mam 24 lata, sporo czytam (różne książki, nie mam określonego gatunku), oglądam trochę anime, piję zbyt dużo kawy i opiekuję się gromadką kotów. Pogadać mogę na różne tematy, jeśli się na czymś nie znam to zawsze mogę poszerzyć swoją wiedzę Uśmiech.
Odpowiedz
#98
Cześć.

Mateusz 31 lat Warszawa.
Zarejestrowałem się tutaj szukając ludzi z podobnymi problemami. Chętnie wymienię z kimś swoje doświadczenia związane z niesmiałością lub popiszę na dowolny temat. Można pisać na maila neftzen@gmail.com.
"...Człowiek zawsze pozostaje sobą, to się nie zmieni. Lecz on sam zmienia się nieustannie i nic na to nie poradzi..." Neil Gaiman - Księga cmentarna.
Odpowiedz
  
 •  Wstecz
 • 1
 • ...
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10(current)


Skocz do: