Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
Nie blokuj reklam, wspierasz w ten sposób forum Uśmiech

Usuń tę notatkę
Automatyczny player YouTube został wyłączony do czasu aktualizacji.

Usuń tę notatkę
AKTYWACJA KONTA PRZEZ MAILA JUŻ DZIAŁA. PROSIMY O PONOWIENIE WYSŁANIA MAILA AKTYWACYJNEGO!

Usuń tę notatkę
Czat został przeniesiony na dół forumCo miałeś dziś na obiad?
#1
Ja miałam pomidorówkę Uśmiech
[Obrazek: 4c82308c2a1b9.gif]
 Podziekowania: .m
Odpowiedz
Serio? To już takie pytania na forum będą się pojawiać?
Odpowiedz
#3
A masz z tym jakiś problem?
[Obrazek: 4c82308c2a1b9.gif]
Odpowiedz
Tak. Nabijasz sobie wątki i posty na forum mało wartościowymi treściami.
Odpowiedz
#5
Mało mnie obchodzi to, co taki ktoś ja ty myśli o moich wątkach. Ludzie nie wchodzą tu wysłuchiwać twoich kąśliwych uwag, tylko po to, żeby odpocząć. I temat uważam za skończony, idź wylewać swoje frustracje gdzie indziej, a nie w moim wątku.
[Obrazek: 4c82308c2a1b9.gif]
 Podziekowania: lukasz89
Odpowiedz
Mało kogo obchodzi, co miałaś na obiad.
Odpowiedz
#7
Xyz
 Podziekowania: Sami , .m , Adin , Rarity , sebaxmen , lukasz89
Odpowiedz
#8
Ja proponuje w ogóle banować osoby które zakładają takie tematy. Tylko piszmy o poważnych sprawach. No i w końcu chodzi tu dziennie 100 użytkowników, więc po co takie zbędne tematy zakładać.
Odpowiedz
(21-03-2017, 11:17 AM)Logan napisał(a): Skoro Cie nie obchodzi, to po prostu się nie wypowiadaj. W tej chwili, Ty również nabijasz sobie posty "mało wartościowymi treściami". Na forum każdy może założyć sobie temat jaki mu się podoba, jeśli tylko nie łamie regulaminu. Takie przepychanki słowne nie mają najmniejszego sensu.

Nie chce mi się zbytnio odpowiadać na typowe sofizmaty.
Napiszę krótko - teraz to Ty ciągniesz dalej bezsensowną dyskusją o bezsensownych wątkach. Więc w tej chwili ujawniłeś swoją obłudę. Szkoda, że Mansur daje przyzwolenie na prowadzenie takich wątków, bo głównie to przez niego forum wygląda jak wysypisko śmieci (i nie mówię tu jedynie o beznadziejnych stylach forum).
Ale w sumie widzę, że po reputacji pod Twoim postem tutejszym ludziom to odpowiada.

(21-03-2017, 16:40 PM)Visionary napisał(a): Ja proponuje w ogóle banować osoby które zakładają takie tematy. Tylko piszmy o poważnych sprawach. No i w końcu chodzi tu dziennie 100 użytkowników, więc po co takie zbędne tematy zakładać.

Bez przesady.
Nie trzeba karać, a po prostu trzymać się pewnych zasad prowadzenia merytorycznej dyskusji. Administrator forum oraz moderatorzy nie powinni być pobłażliwy oraz konsekwentnie dążyć do utrzymania jak najlepszego poziomu miejsca publicznego (bo nie oszukujmy się, strona internetowa jak najbardziej takim miejscem jest).
Odpowiedz
#10
Dzisiaj miałam na obiadek pierożki z serem polane śmietaną i posypane cukrem, pyszności !!!
Odpowiedz
  


Skocz do: