Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
Zapraszamy do wspólnej gry w mafię kliknij OczkoCo myślicie o taśmach?
#1
Chodzi mi rzecz jasna o ostatnią polityczną aferę.
Ciekawa jestem zdania Waszego Uśmiech
Odpowiedz
#2
Ja jak Urban mam to w dupie Szczęśliwy
[Wideo: ]

"Kiedy mówisz, że kochasz mówisz nieodwołalnie. Kochasz na całe życie."

"Zawsze życie pod górkę... Kiedy skłaniam głowę patrząc pod nogi to wydaje się, że idę do góry..."

"Wstydzę się tego, że wstydzić muszę się..."

"Innym jestem winny tylko to co od innych sam otrzymałem..."

"Nie myli się ten kto nic nie robi..."

"Towar macany należy do macanta..."
Język

Zapraszam na mój blog
Odpowiedz
#3
Kompromitacja i wstyd.

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
Odpowiedz
#4
Polityka ? What the fu*k I don't care trala lala la Język
There is no reason to be alive if you can't do deadlift 
Odpowiedz
#5
Wszyscy jesteśmy uwikłani w politykę. Bo działania polityków wpływają na nasze życie.
Jeśli trudno jest nam wyrobić sobie opinię, to nie jest to dziwne. Przy takim natłoku informacji ( czasem nawet wyssanych z palca) trudno ustosunkować się do danego problemu.
Odpowiedz
#6
Oszusci ! Mysla ze wszystko moga
Odpowiedz
#7
(24-06-2014, 11:45 AM)Asia napisał(a): Wszyscy jesteśmy uwikłani w politykę. Bo działania polityków wpływają na nasze życie.
Jeśli trudno jest nam wyrobić sobie opinię, to nie jest to dziwne. Przy takim natłoku informacji ( czasem nawet wyssanych z palca) trudno ustosunkować się do danego problemu.

To prawda jesteśmy uwikłani . I ten fakt doprowadza mnie do jeszcze jednej konkluzji, że tak naprawdę dzięki polityce/politykom walce o wpływ itp. nie jesteśmy wolni nie mamy na nic wpływu. Zrobią co zechcą i nikogo nie będą się pytać o zdanie. Więc jedynie można się z tego wszystkiego śmiać i mieć to wszystko w miejscu gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę. Temat ten zawsze budzi we mnie naturę teoretyka spiskowego i przy tym polecić chce ten film http://video.anyfiles.pl/Zeitgeist+-+Duc...ideo/75346 (przy okazji zweryfikujcie informacje które są tu zawarte - nie wszystko musi być prawdziwe)
There is no reason to be alive if you can't do deadlift 
Odpowiedz
#8
Zrobią co chcą? Tak nas nauczono, bo mamy wielu marnych polityków.
Wiadomo - układy są. Bez tego nie da rady. Jednak to, co się obecnie dzieje, jest czymś, na co nie powinniśmy wyrażać zgody. To są drwiny z nas, którzy ich wybieraliśmy. I teraz zapewne żałujemy.
Natomiast nasze milczenie, nas, zwykłych obywateli, daje przyzwolenie na dalsze tego typu działania.
Odpowiedz
W tej sprawie najbardziej irytuję mnie fakt, iż częściej w mediach mówi się o przestępstwie związanym z nagrywaniem rozmów niż o tak na prawdę sednie tej sprawy, czyli o samych rozmowach. Dzięki takiej ,,przestępczości", my zwykli obywatele możemy otworzyć oczy na to co dzieje się w polityce, jaka panuję tam kultura słowa Zdezorientowany itd. itd. I ciągle tylko słyszę ,,przywatność, prywatność prywatność", ej gdzie tu mowa o prywatności, o prywatnym spotkaniu skoro polityk płaci z rządowych pieniędzy za swój obiad i rozmawia o sprawach związanych z naszym państwem? Wywracanie oczami W innym kraju po takich aferach (przecież to nie pierwsza i za pewne nie ostatnia taka sprawa Szczerbol) rząd dawno podałby się do dymisji. I gdzie tu rozsądność i zachowanie bezpieczeństwa skoro politycy rozmawiając na ważne sprawy spotykają się w takich miejscach gdzie każdy każdego może podsłuchać. A raczej wcześniejszych wyborów nie zorganizują, ponieważ teraz każda partia boi się o swój stołek i w takiej sytuacji jaka jest na naszej arenie politycznej, żadna z partii nie ma 100% szansy, że wyniki będą dla niej pozytywne i takie jakie by chcieli.

(24-06-2014, 18:36 PM)mija napisał(a): Oszusci ! Mysla ze wszystko moga
Niestety mogą... afera ucichnie i będzie dalej to samo. Obym nie miała racji.
Odpowiedz
#10
Obawiam sie ze masz racje,bedzie to samo za jakis czas. Tylko tym razem nie wyjdzie to na jaw, bardziej sie uchronia przed tymi podsluchami.
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości