Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
Nie blokuj reklam, wspierasz w ten sposób forum Uśmiech

Usuń tę notatkę
Automatyczny player YouTube został wyłączony do czasu aktualizacji.

Usuń tę notatkę
AKTYWACJA KONTA PRZEZ MAILA JUŻ DZIAŁA. PROSIMY O PONOWIENIE WYSŁANIA MAILA AKTYWACYJNEGO!

Usuń tę notatkę
Czat został przeniesiony na dół forumCzemu tak się czuję?/ wyżalić się muszę
#1
Kciuk w górę 
Dzisiaj czuję się wyjątkowo beznadziejnie. Leki niewiele mi pomogły na moje myślenie. Odkąd wstałam, mam wrażenie, że jestem beznadziejna, mam ochotę zrobić sobie krzywdę. Nie mam z kim o tym porozmawiać, zresztą nawet nie wiem jak ubrać to wszystko  w słowa. 
Mam ochotę zrobić sobie krzywdę. Na pracę niby nie mogę narzekać ale przydałaby się inna a ja po prostu nie mam na to wszystko siły. Nawet nie wiem jak to wszystko wytłumaczyć. Jestem po prostu do dupy.
Nie wiem dlaczego tak o sobie myślę. Może dlatego, że jestem po prostu niesprawna. Nie umiem powiedzieć wprost o co chodzi, nie umiem rozmawiać z ludźmi, nie umiem się wyprowadzić z domu, czuję że oni wszyscy mnie zamkną w domu, nie mam ambicji, nie mam nikogo z kim mogłabym dzielić pasję, nie mam zainteresowań. 
Nawet gdy chcę coś zrobic sama dla siebie, mówią mi: ,, nie dasz rady, po co ci to, przecież i tak pracy nie znajdziesz. Nie wiem dlaczego tak jest i coraz bardziej mnie to dołuje.
Odpowiedz
  


Skocz do: