cześć
#1
Mam na imię Przemek i mam 20 lat. Odkąd pamiętam zawsze byłem nieśmiały. Kiedyś tak z tym nie walczyłem, teraz wkurza mnie już moja osoba i próbuję się zmienić, jak na razie z marnym skutkiem.
Kiedy w moim życiu pojawiają się sytuacje, że muszę przełamać swoją nieśmiałość najczęściej wychodzę na kompletnego idiotę.
Idąc na studia myślałem, że będzie lepiej, jednak to tak nie działa . Dalej obracam się w małej grupce znajomych. Czasami lubię samotność, nie lubię tłumów, ale szczególnie teraz gdy są wakacje wieczorami łapię doła, bo nie mam się do kogo odezwać. Nie wiem co tutaj jeszcze napisać. To chyba wszystko...
#2
Nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi Uśmiech. Studiuję informatykę. Chyba łatwiej wymienić co mnie nie wkurza w mojej osobie.
#3
Cześć, Przemek Ninja
Nie jest u Ciebie najgorzej, skoro jednak masz jakąś grupkę znajomych.
I taka podpowiedź: ludzie mają słabą pamięć, więc nie przejmuj się, jeśli się wygłupisz Język
No i witaj na forum! Z nami nie powinieneś czuć się samotnie Ninja
#4
Witaj na forum Uśmiech Mam podobnie,też wieczorami odczuwam samotność bo nie mam się do kogo odezwać,też często łapię doła i nie ma zbyt wielu znajomych z którymi można normalnie pogadać. "że muszę przełamać swoją nieśmiałość najczęściej wychodzę na kompletnego idiotę"-ja nie przełamię swojej nieśmiałości,i tak zawsze będę wychodził na idiotę,bo gdy ją przełamię będzie widać że nie jestem naturalny tylko staram się na siłę ją przełamać i być normalnym.
#5
Siema Przemas Duży uśmiech Jak stwierdziła Tsubasa nie jest źle skoro jacyś znajomi są Oczko Ja to już chyba nikogo nie mam poza tym forum Zdezorientowany a przynajmniej nikt się do mnie nie odzywa. Za to tutaj możesz liczyć na każdego jak napisało Marcelstwo wielkiego serca Oczko Dziewczyna naprawdę mądra więc na jej radach polegać możesz Oczko A i skromniutka, zaraz uraczy nas słodkim rumieńcem, na który zawsze miło się patrzy Oczko Tsubasa to świetne lekarstwo na podniesienie humoru sięgającego zacieszu, a Mario to niezwykły facet, który sam nawet nie wie kiedy humor poprawia Oczko Poznasz tu jeszcze wiele ciekawych osobistości Duży uśmiech
#6
Siemka Przemek, dobra i mała grupka znajomych. Oczko
#7
Cześć Uśmiech Miło, że do nas dołączyłeśUśmiech


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości