Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.


Cześć!
#21
Z chęci zmiany życia, z różnym skutkiem ale próbować trzeba. Studiowałem w Warszawie, z Wrocławia znam właściwie tylko jedną osobę. Jakiś czas temu się po prostu spakowałem i wyprowadziłem od rodziców, bo codzienność już mnie trochę przytłaczała i coraz częściej miałem wrażenie że mi życie ucieka i muszę coś zmienić.
#22
Hej, miłego pisania z nami Uśmiech
#23
(10-12-2016, 23:45 PM)Konsus napisał(a): Z chęci zmiany życia, z różnym skutkiem ale próbować trzeba. Studiowałem w Warszawie, z Wrocławia znam właściwie tylko jedną osobę. Jakiś czas temu się po prostu spakowałem i wyprowadziłem od rodziców, bo codzienność już mnie trochę przytłaczała i coraz częściej miałem wrażenie że mi życie ucieka i muszę coś zmienić.

Gratuluje Ci odwagi i ochoty do zmiany wlasnego zycia, sam piszesz ze z roznym skutkiem,ale przeciez podroz zaczyna sie od pierwszego kroku,prawada?
#24
DziękiUśmiech Dokładnie, wszystko zaczyna się od najtrudniejszego pierwszego kroku, dalej to już tylko się nie poddawać i jakoś to będzie.
  


Skocz do: