Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
Zapraszamy do wspólnej gry w mafię kliknij Oczko

Usuń tę notatkę
AKTYWACJA KONTA PRZEZ MAILA JUŻ DZIAŁA. PROSIMY O PONOWIENIE WYSŁANIA MAILA AKTYWACYJNEGO!Cześć
#1
Cześć!

Dobre wychowanie nakazuje się przywitać - więc to czynię. Dobrze, protokół dyplomatyczny zostawmy na boku Oczko Mam 23 lata i przyznam szczerze, że dość długo zastanawiałem się nad tym, czy aby się tutaj nie pojawić. Kiedyś byłem bardziej nieśmiały - obecnie wydaje się, że praca nad samym sobą w kilku ważnych dla mnie obszarach przyniosła owoce. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że "tak jakby trochę mi przeszło". Aczkolwiek, nadal bywam skryty, poniekąd niedostępny i czasami chłodny... (brrr ale tu zimno!) Oczko Typowy introwertyk. Myślę, że będę miał niejedną okazję poznać tu ciekawych, miłych ludzi na poziomie. Może uda się znaleźć choć jednego przyjaciela? Hmm... czas pokaże.

Do spisania! Uśmiech
#2
Cześć! Fajnie,że jednak zdecydowałeś się do nas dołączyć. Mam nadzieję, że na długo.
Uśmiech

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
#3
Zasadniczo tak, ale.. w niektórych aspektach humanistyki również się odnajdę. Tak sądzę Oczko
#4
Cześć, hubble Uśmiech
#5
witaj Oczko
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości