Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.


Czy Europie grozi powrót ultraprawicy?
#11
Ależ to oczywiste, że rzesza (celowo z małej) była po lewej stronie barykady. Tamtejsza ich gospodarka działała na socjalistycznych założeniach, można poczytać sobie założenia partyjne, ba! Sama nazwa partii już powinna nawet ćwierćdebilowi powiedzieć czym lub kim byli- dla leniwych- tak, to było NSDAP.
W sumie sporo założeń partyjnych NSDAP nadal działa w niemczech. Kiedyś to przynosiło ofiary w Europie- tak jak i dzisiaj. Kiedyś ofiary z rąk bezwzględnych niemców- a dziś z rąk śniadych "inżynierów" z afryki zalewających zachód Europy. Skala zupełnie nie ta, ale ofiary to ofiary.
[Obrazek: 2d1e8282779e3e715737c29adc6334b3.jpg]
Odpowiedz
#12
akurat nazizm to nie była prawica narodowy socjalizm to prawie to samo co komunizm a komunizm był skrajnie lewicowy z kolei narodowy socjalizm był jeszcze bardziej lewicowy
więc akurat prawica nie jest zagrożeniem tylko powrót skrajnej lewicy takie fakty bo i komuniści i narodowi socjaliści wymordowali sporo ludzi a czy jakiś kraj w którym rządzi
skrajnie prawicowa partia przyczynił się do zbiorowego mordu? bo ja takiego kraju nie widzę a z kolei faszyzm to Włoska odmiana narodowego socjalizmu.
 Podziekowania: Silent
Odpowiedz
#13
Dziś potrzebny jest powrót jakiejkolwiek prawicy do rządów... Mówię tu o klasycznej prawicy oczywiście: logicznej, wolnorynkowej, liberalnej gospodarczo i konserwatywnej obyczajowo. Gdzie królują zasady typu MOja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się wolność kogos innego.
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości